Jest czas: zegarek jako modny dodatek

Masywne lub małe, potrafiące rozmawiać i czytać pocztę lub ozdobione diamentami, zaprojektowane do ozdabiania - bez względu na wybrany zegarek, na pewno będziesz w modzie. Zegarek od dawna służy nie tylko jako urządzenie do pomiaru czasu, ale także jako modny dodatek, który może podkreślić styl i status właściciela. Na jakie zegarki należy zwrócić uwagę? Poszukaj odpowiedzi w naszej recenzji.

Klasyczne modele zegarków

Dobry stary klasyk jest zawsze istotny. Tylko nie myśl, że taki zegarek wygląda nudno i zbyt surowo, ponieważ projektanci co roku wymyślają nowe pomysły, aby urozmaicić elegancki wygląd modeli. Ich główną zaletą jest to, że taki zegarek jest bardzo wszechstronny i pasuje do każdego wyglądu. Klasyczne modele zegarków mają okrągłą, delikatnie kwadratową lub prostokątną tarczę, a zazwyczaj są noszone na praktycznym skórzanym pasku i nie mają wystroju. Takie zegarki można znaleźć w kolekcji dowolnej marki.

Masywne modele zegarków

Modne są również zegarki, które mają dużą tarczę i szeroki pasek, najczęściej jest to bransoletka. Pomimo tego, że takie masywne zegarki są bardziej odpowiednie dla mężczyzn, modele tych samych damskich zegarków nie tracą popularności, a także należą do klasycznych. I nie jest to zaskakujące, ponieważ ten model zegarka idealnie pasuje do każdego ubioru i jest w stanie podkreślić wdzięk i kruchość kobiecego nadgarstka, który wygląda całkiem uroczo i romantycznie.

Oglądaj za pomocą małej tarczy

Kolejnym hitem sezonu jest zegarek z miniaturową tarczą. Taki model zegarka z reguły ma schludny cienki pasek i dość prostą konstrukcję. Możesz wybrać ten model według własnego uznania, aby zegarek mógł być wykonany z metalu lub stopów szlachetnych, a także ze skóry i zwykłego plastiku. Niemniej jednak takie modele zegarków, niezależnie od tego, z czego są wykonane, mogą wyglądać dość stylowo i drogo.

Inteligentne zegarki

Dla tych, którzy nie mogą żyć bez sieci społecznościowych i komunikacji w życiu codziennym, sugerujemy zwrócenie uwagi na futurystyczne modele zegarków. Pomogą ci nie tylko ustalić dokładny czas, ale także sprawdzą pocztę, posłuchają muzyki, a nawet odpowiedzą na wiadomości! Oprócz wszystkich tych funkcji można również znaleźć krokomierz, monitor pracy serca, kalendarz i inne przyjemne innowacje, które z pewnością cię zadowolą, zwłaszcza jeśli zawsze chcesz być na bieżąco z postępem technologicznym. Taki zegarek jest bardzo wygodny do noszenia na co dzień, łącząc go z praktycznymi jeansami i wygodnym pulowerem. Inteligentnych zegarków należy szukać od marek Apple i Samsung.

Zegarki jubilerskie

W przeciwieństwie do skromnych i klasycznych modeli zegarków, a także wielofunkcyjnych zegarków gadżetowych, pojawiają się zegarki ozdobione półszlachetnymi lub szlachetnymi kamieniami. Kamienie mogą ozdobić całą tarczę lub zostać umieszczone na cyfrowym znaku - kwestia gustu. Takie zegarki wyglądają stylowo i drogo, więc idealnie nadają się na wyjście.

Zegarek z niezwykłym paskiem

Hitem sezonu jest niestandardowy pasek. Najpopularniejszą opcją jest długi i wąski pasek wężowy wokół nadgarstka. Ciekawy zegarek z paskiem, który ozdobiony jest urokami. Taki zegarek bransoletkowy stanie się stylowym dodatkiem do codziennego wyglądu. Jeśli lubisz oglądać modele z dużą tarczą, powinieneś zwrócić uwagę na modele z szalikiem na pasek. Jeśli mówimy o wystroju paska, nie ma żadnych ograniczeń - możesz wybrać zarówno proste zwykłe modele, jak i paski z modnymi nadrukami sezonu.

FOTO: znaczki promocyjne