Taka historia! Gdzie zrobić na drutach sweter na zamówienie

Sweter - główna postać zimowej garderoby. Zarówno światowe gwiazdy, jak i członkowie rodzin królewskich lubią nosić sweter, nie wspominając o tym, że w zwykłym codziennym życiu jest to jedna z najbardziej funkcjonalnych rzeczy. Projektanci stale ulepszają modele swetrów, wzbogacając ich design o nowe elementy. Jednak nawet w czasach współczesnej obfitości czasami trudno jest znaleźć coś dla siebie. Chcę czegoś wyjątkowego, wyjątkowego, zapadającego w pamięć - a nawet mieć zdjęcie w mojej głowie ... Na szczęście istnieje wiele małych firm, które tworzą stylowe ręcznie robione dzianiny i są gotowe pomóc w tworzeniu wymarzonego swetra! Spędziliśmy kilka dni na Instagramie i Internecie - i znaleźliśmy wszystkie hasła, które pośpiesznie udostępnić Tobie.

@saulidi_knitwear

SAULIDI to rosyjska marka odzieży z dzianiny stworzona w Petersburgu. Na stronie i na Instagramie można zobaczyć przykłady najpopularniejszych prac, jednak gotowe produkty zwykle nie są dostępne. Możesz wybrać jeden z prezentowanych modeli lub zamówić swój projekt - stworzenie zajmie około dwóch tygodni. Do Państwa dyspozycji jest ogromna paleta kolorów i odcieni pierwszorzędnej przędzy, a dzianiny są gotowe spełnić każdą zachciankę. Nie obawiaj się swojej wyobraźni, czy to piórko, czy szalona kombinacja jasnych kolorów - wszystko jest możliwe.

Konserwatywni klienci są nie mniej pobożni - w Saulidi można zamówić minimalistyczne swetry w kojących kolorach.

@_woollywoo_

Historia marki rozpoczęła się od poszukiwania idealnej sukienki z dzianiny. Dziewczyna Anya z Moskwy rozpoczęła poszukiwania i nie znajdując czegoś takiego, postanowiła założyć własną firmę dziewiarską. Przez cały rok pomysł został zrealizowany w kolekcji stylowych swetrów, swetrów, sukienek i akcesoriów. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości naturalnych materiałów, tylko sporadycznie dodawana jest niewielka ilość włókien syntetycznych w celu zwiększenia odporności na zużycie i lekkości.

Oprócz gotowych produktów możesz złożyć indywidualne zamówienie - jednak w takim przypadku warunki zwrotu nie będą miały do ​​niego zastosowania. Dostępne modele zostaną dostarczone w Moskwie w ciągu jednego do dwóch dni, a modele na zamówienie zmieszczą się w ciągu dwóch tygodni.

@best_knitter

Anna z Kijowa robi na drutach niezwykle piękne rzeczy, które są popularne wśród klientów na całym świecie. Zainspiruj dziewczynę pomysłami z pokazów wiodących projektantów. Bestsellerem jest sweter City, który można wykonać w dowolnym kolorze i z innej przędzy, a także w formie sukienki. Inne popularne modele swetrów to „Comfort” i „Leaves”. Możesz skupić się na gotowych projektach lub zaoferować własne.

Oprócz swetrów i swetrów, Anna robi na drutach różne akcesoria. Możesz zobaczyć pracę na jej Instagramie. Nawiasem mówiąc, możesz zamówić sweter nie tylko dla siebie, ale także dla swojego mężczyzny.

@venikshop

VenikoВ to młoda marka dzianin, która twierdzi, że może spełnić każde, nawet najbardziej wyszukane marzenie z dzianiny. Duży zespół każdego dnia pracuje nad stworzeniem idealnych swetrów, swetrów, czapek - dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Indywidualne podejście jest obiecane we wszystkim, od stylów po materiały.

Portfolio prac można obejrzeć na stronie i na Instagramie. Dostawa odbywa się na całym świecie, a dla osób mieszkających w Moskwie zapewniany jest odbiór.

Woolala

Unikalny sweter z dzianiny można zamówić, projektując go na stronie sklepu internetowego Woolala. Możesz wybrać gotowy projekt i dodać własne zmiany, zrobić sweter z logo lub marką. Strona ma wygodnego projektanta: możesz wybrać kolor, objętość, rękaw, kieszenie, grubość, wzory, szyję i zapięcie. Możliwe jest przesłanie własnego zdjęcia lub wybranie z przedstawionego katalogu popularnych wzorów. Będą robić na drutach sweter według indywidualnych lub standardowych standardów: wydłużony lub skrócony, dopasowany lub szeroki.

Owce na statku

Kolejne biuro projektowe, tym razem z Petersburga. Chłopaki robią na drutach swetry damskie i męskie z włoskiej przędzy (skład - 80% wełna jagnięca i 20% poliamid), oferując wybór modelu swetra i kombinacji kolorów. Główna „sztuczka” - połączenie odcieni w duchu konstruktywizmu.

Zdjęcie: shutterstock.com, instagram.ru, woolala.ru, sheepontheship.ru