Ekomekh: gdzie kupić fajny futro

Odzież wierzchnia wykonana z eko-futra to nie tylko sposób na uratowanie życia zwierząt i jednoczesne nie zamarzanie, ale także prosta, niedroga opcja na stylowy wygląd. Wraz z rozwojem produkcji eko-futra możemy łatwo znaleźć odpowiedni futro lub kamizelkę w dowolnym przedziale cenowym. Gdzie kupić fajne rzeczy z eko-futra? Odpowiedź znajdziesz w naszej recenzji.

Trendy w modzie

Zaletą rzeczy z eko-futra jest to, że produkując takie futra i kamizelki, projektanci zyskują więcej miejsca na kreatywność, bez wpływu na koszt produktu. Dlatego zalecamy pozostawienie klasycznego futra (czarnego, brązowego, białego i beżowego) na prawdziwe futro. Sztuczne stworzone w celu zabawy z nim! Futro w stylu patchworku, modne kolory (na przykład fuksja, błękitny, fioletowy, niebieski), z fantastycznymi nadrukami - właśnie tego szukasz w tym sezonie. Oczywiście warto je nosić ze spokojniejszymi i bardziej powściągliwymi rzeczami. Istnieją jednak bardzo udane kombinacje jasnego futra z jasnymi ubraniami, ale znalezienie tego jest niezwykle trudne. Jeśli lubisz ryzykować i nie boisz się potępienia, dlaczego nie spróbować? W stosunku do cięcia obowiązuje ogólny trend - objętość, objętość i ponownie głośność.

Gdzie kupić futro z eko-futra

Nie lekceważ masowego rynku! Możesz znaleźć wspaniałe kawałki dla każdego smaku i koloru, na przykład w Zara , Mango i Topshop . Być może jakość tych płaszczy należy zakwestionować i podejść z najwyższą starannością, ale ceny i asortyment będą przyjemne (nawiasem mówiąc, zaczynają się od 4999 rubli za kamizelkę futrzaną i od 5599 za futro).

Asos, angielski internetowy hipermarket z odzieżą damską , zgromadził dziesiątki różnych firm dla każdego portfela. Na prośbę „sztucznego futra” daje ponad 700 wyników! Oczywiście jest coś do zobaczenia i do wyboru. Ceny zaczynają się od 3000 rubli za krótkie futro z kolekcji New Look, a kończą na około 22 692 rubli za futro z gwizdków. Wybór jest naprawdę niesamowity, ale nie zapominaj, że są tutaj pułapki: nie można wypróbować tego przed zakupem, a dostawa będzie musiała poczekać.

Rosyjska marka Anse , specjalizująca się wyłącznie w produkcji futer i kamizelek ze sztucznego futra (są produkowane w obwodzie leningradzkim), z dumą deklaruje, że w produkcji nie doszło do obrażeń ani jednego zwierzęcia. Ceny są również dość lojalne - od 7200 rubli za kamizelkę i 7700 rubli za kurtkę futrzaną. Warto jednak zauważyć, że Anse ma klasyczne „norki”, praktycznie nie ma żadnych oryginalnych.

Inna krajowa marka, Only ja, specjalizuje się również w produkcji różnych produktów z eko-futra. Tutaj znajdziesz zarówno klasyczne modele, jak i modne kolorowe obwódki. Oprócz sklepu internetowego Only Me ma sklepy w wielu miastach Rosji, w których możesz wypróbować swój ulubiony model. Warto jednak zauważyć, że ceny tutaj są o rząd wielkości wyższe i czasami osiągają poziom cen futra z futra naturalnego. Zaczynają od 7900 za krótką kamizelkę i od 12900 za futro, ale średnio trzeba zapłacić około 20 000 rubli.