Jak odróżnić prawdziwe ugg od fałszywego

Im bardziej popularna rzecz, tym bardziej jej podróbki powstają na świecie. Zanikły pasje związane z popularnością Ugg, ale od samego początku jest to nadal najbardziej wygodny but zimowy. Nic dziwnego, że naśladowcy UGG® Australia są wszechobecni na naszych szerokościach geograficznych. Nie zawsze jest to absolutna podróbka, często producenci oferują po prostu podobne analogi pod własną marką. Jeśli jednak zamierzasz kupić oryginalne buty ugg, warto rozważyć kilka pewnych oznak, jak odróżnić fałszywkę.

W każdym oryginalnym modelu w lewym bagażniku lub bagażniku wszyta jest metka. Ponadto na pudełku powinna znajdować się specjalna naklejka. Obracając etykietę lub naklejkę o 90 stopni, kupujący może upewnić się, że logo na pasku odblaskowym zmienia kolor z czarnego na biały. Taka oryginalna ochrona pomaga natychmiast odróżnić prawdziwe produkty.

Ponadto producenci dodali innowację Rolling Optics w celu ochrony. Teraz logo ma efekt 3D i wydaje się obszerne. Ten sam środek został dodany do kolekcji toreb i ubrań.

Ponadto, rozważając buty ugg, zwróć uwagę na elastyczność podeszwy. W przypadku podróbek jest ciężko. Kolejnym znakiem fałszowania jest usuwalna etykieta, która nie jest używana w prawdziwych butach Ugg.

Zamszowe wykończenie w uggs jest zawsze wykonane z prawdziwej skóry owczej. W przypadku podróbek jest często syntetyczny, co jest zrozumiałe ze względu na nadmierną jedwabistość lub, przeciwnie, bardzo szorstki opatrunek. A jeszcze bardziej naturalne powinno być wewnętrzne futro: puszyste, gęste z kremowym odcieniem. Na wkładce nigdy nie jest pomalowany, jednak w modelach kolorowych wnętrze wału ma kolor butów.

Co się stanie, jeśli kupisz za pośrednictwem sklepu internetowego, gdy nie ma możliwości oglądania hologramów i innych charakterystycznych funkcji? Pamiętaj, że fałszywe witryny sprzedawców są zwykle bardzo podobne do oficjalnej witryny UGG® Australia. Oprócz pożyczania zdjęć w nazwach witryn można znaleźć ugg, uggs, uggi, kupiuggs. Jest to pewny znak podrobionych produktów.

Oryginalne buty ugg są sprzedawane w flagowych sklepach UGG® w Australii lub u autoryzowanych dystrybutorów marek. Nie zaleca się również ufania produktom w serwisie eBay. Cena nie może również służyć jako wskazówka, ponieważ wielu producentów podróbek często ustala cenę zbliżoną do oryginału.