Odzież wierzchnia na wiosnę: na co zwrócić uwagę, aby być modnym

Uniwersalny beż

Powściągliwy i szlachetny beżowy kolor można słusznie nazwać głównym w nadchodzącym sezonie. Jego odcienie - od zimniejszej szarości po cieplejsze z pomarańczowym odcieniem - obiecują utrzymać silną pozycję do następnej zimy, dlatego inwestycja w wysokiej jakości beżowy płaszcz lub trencz będzie niewiarygodnie rozsądnym rozwiązaniem. Ogólnie rzecz biorąc, takie rzeczy będą doskonałą bazą na wiosnę, lato i jesień, z przyjemnością wspierając każde z twoich zdjęć.

Zalecamy wybór wydłużonych i niezbyt ciasnych modeli: są one najbardziej uniwersalne. Na nadchodzące sezony projektanci oferują noszenie beżowych płaszczy i płaszczów przeciwdeszczowych otoczonych tymi samymi odcieniami beżu, kremu lub karmelu.

Skóra

Wraz z beżowymi klasykami tej wiosny i następnej jesieni fashionistki z całego świata będą nosić dużo brutalnej czarnej skóry: domy mody pokazały na wybiegach nie tylko skórzane rzeczy, ale całe skórzane obrazy. Nie nalegamy na takie eksperymenty, ale zdecydowanie zalecamy przyjrzenie się skórzanemu płaszczowi. Matowy lub lakierowany, tłoczony z krokodylem lub bez, krótki lub długi - każda z opcji będzie wyglądać spektakularnie.

Płaszcze przeciwdeszczowe

Ci, którzy zdecydowali się na płaszcz i (lub) szukają alternatywy dla niego, powinni zwrócić uwagę na płaszcze przeciwdeszczowe. Z jakiegoś powodu zapomniany element garderoby pojawił się w kolekcjach wiosenno-letnich w Boss, Hermès, Fendi i wielu innych domach mody, a następnie podniósł trend i segment budżetowy.

Nie tylko stylowa, ale także bardzo praktyczna opcja odzieży wierzchniej jest bardziej uniwersalna, niż mogłoby się wydawać. Modele w stonowanych odcieniach lub nawet przezroczyste mogą być teraz noszone z garniturami do spodni i eleganckimi sukienkami.

Męski styl

Trend agendazji odzieżowej szybko rośnie: teraz proponuje się nie tylko koszule i koszulki, ale także płaszcze z męskich rzeczy. Nie z prawdziwego męskiego ramienia, ale nadal - szorstkie faktury, skromne kolory i imponujące objętości obiecują zapełnić modne damskie szafy w najbliższej przyszłości.

W rzeczywistości te płaszcze mają wiele zalet. Dzięki swojej swobodnej sylwetce pozwalają na nakładanie więcej niż jednej ciepłej warstwy, jeśli wymaga tego pogoda - dlatego można je nosić nie tylko wiosną i jesienią, ale także zimą. Ponadto w takich rzeczach łatwo wydaje się kruchość, nawet jeśli w rzeczywistości nie jest to do końca prawdą. Noś te płaszcze z lekkimi latającymi sukienkami, tworząc stylowy wygląd i podkreślając Twoją elegancję i kobiecość.