Oto piękności! 5 świetnie ubranych bohaterek serialu

Niedawno idea programów telewizyjnych jako uzależniających „telenoweli” stopniowo się nie udaje. Dynamiczne historie, stylowi bohaterowie, ciekawy scenariusz i możliwość obejrzenia serialu w dowolnym momencie w Internecie - to klucz do sukcesu serii.

Postanowiliśmy przypomnieć bohaterki naszej ulubionej serii, z których możemy wziąć przykład pod względem stylu - i nie stracić.

Francis, Rozwód

Wszyscy pamiętamy Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw, niezłomną fashionistkę i ikonę stylu. Potem jej wyjście z białą spódniczką tutu i różową górą zostało skopiowane tylko przez leniwą. I wydaje się, że wkrótce nowa fala popularności czeka na Sarah ze względu na jej rolę w serialu telewizyjnym „Rozwód”. Styliści zrobili, co mogli: lekkie latające sukienki i formalne garnitury, kolorowe płaszcze dopasowanych kurtek o objętościowym kroju - jej garderoba jest naprawdę imponująca. Nic dziwnego, że serial natychmiast miał swoich fanów, którzy obserwują nie tylko rozwój fabuły, ale także czekają na to, jak tym razem pojawi się bohaterka. A kto wie, być może już wkrótce pojawi się sam obraz, który zaćmienie baletnicę. Tymczasem po prostu podziwiamy, jak możesz jasno i elegancko ubierać się w stylu eleganckiego swobodnego stylu.

Jessica Pearson, siła wyższa

Jak przystało na szefa kancelarii, Jessica bardzo przywiązuje wagę do drobiazgów. I tutaj nie mówimy o skomplikowanych i skomplikowanych procesach, ale o stylu bohaterki. Z sezonu na sezon możemy zaobserwować, że styl jej bohaterki się nie zmienia. Jest zawsze elegancka i kobieca. Dużo uwagi poświęca się sylwetkom i krojom, różnym zasłonom i falbanom, uwielbia chusty i kokardy (to podkreśla, że ​​Jessica jest kobietą, która nie jest obca romantycznym impulsom), a także umiejętnie łączy rzeczy. W końcu proste połączenie bluzki, spodni i łodzi jest zbyt nudne dla Jessiki Pearson. Nawet w prostym garniturze wygląda świetnie - cały sekret tkwi w kurtkach Basków, które uwielbia nosić ze ołówkową spódnicą. Nie boi się jasnych kolorów i zawsze wybiera sąsiednie sylwetki.

Donna Paulsen, siła wyższa

Kolejna interesująca postać z tej serii. Na obrazie Donny klienci serii próbowali zniszczyć stereotyp niewidzialnej sekretarki. Nosi klasyczne sukienki z płaszcza, aby podkreślić swoją figurę i buty na wysokich obcasach. W jej wyborze zmieniają się tylko kolor i elementy wystroju, ale sukienki są stałą garderobą. Podobnie jak Jessica, Donna ma bzika na punkcie draperii i wyrafinowanych krojów, ale zdecydowanie jej styl jest lżejszy i bardziej zrelaksowany niż styl Jessiki. Miss Equanimity zawsze ma makijaż i fryzurę, uwielbia jasne kolory, które kontrastują z kolorem jej włosów.

Joan Holloway, Mad Men

Seria „Mad Men” może stać się prawdziwą biblią w stylu lat 60. XX wieku. Kostiumy wszystkich bohaterów są tak idealnie dopasowane, że oglądanie ich każdego wydania jest nie mniej interesujące niż rozmontowanie zawiłości fabuły. Jednak sekretarka o imieniu Joan zdobyła szczególną miłość fanów na całym świecie. Bohaterkę Christiny Hendrix można nazwać rudowłosą Marilyn Monroe. Styl Joan odpowiada temu - kolorowe sukienki, które podkreślają figurę, ołówkowa spódnica, bluzka w serek i szpilki - to podstawowa garderoba Joan. A ona ma bzika na punkcie biżuterii, uwielbia kolczyki, broszki, długie łańcuszki.

Blair Waldorf, Gossip Girl

Tak wiele już powiedziano o stylu tej bohaterki, że jest mało prawdopodobne, aby dodać przynajmniej coś nowego. Chcę tylko zauważyć, że styl Blair ewoluował wraz z postacią - od jasnej i młodzieńczej preppy po kobiecą i seksualną. A jeśli w pierwszych sezonach nie wyobrażaliśmy sobie bohaterki Leighton Mister bez felg, wysokich golfów i jasnych kaszmirowych płaszczy, to w ostatnim sezonie widzimy fatalną kobietę, która woli szyfonowe bluzki i spodnie, które pasują dokładnie do kształtu.

FOTO: kinopoisk.ru