Jak nosić futro i nie wyglądać staromodnie

Bezkształtne futra z norek i sferyczne krótkie futra z futra długowłosego nie ozdobią żadnej kobiety, niezależnie od jej wieku. Dodadzą tylko wieku, dodadzą kilka dodatkowych rozmiarów, a nawet będą wyglądać staroświecko, jakby ich właściciel nie miał nic innego do noszenia. Jeśli masz taki płaszcz, czas pomyśleć o tym, jak go zmienić lub kupić nowy. Przy odpowiednim podejściu futra dodadzą luksusu i elegancji każdemu wyglądowi, wystarczy wybrać interesujący model. Na jakie modele futra należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie popełnić błędu przy wyborze i nie wyglądać staromodnie? Odpowiedź znajdziesz w naszej recenzji!

Długi stos, jasny kolor

Płaszcze z futra z długim włosiem nie tracą popularności przez kilka sezonów z rzędu. Zwróć uwagę na modele wykonane z futra jaka, które nie tylko wyglądają spektakularnie, ale także bardzo ciepło. To jest płaszcz z kolekcji Gucci.

Patchwork

Ostatnio popularność zyskują płaszcze w stylu patchworku, czyli kolorowe futerka. I tutaj absolutnie dozwolone są dowolne kombinacje: może to być jeden rodzaj futra barwionego w różnych kolorach lub kombinacja różnych tekstur i kolorów. Takie futra można znaleźć w kolekcjach Vera Wang, Marc Jacobs, Fendi.

Printomania

Miłość do dekorowania rzeczy nadrukami coraz bardziej rozprzestrzenia się na odzież wierzchnią. Oprócz znanych już odcisków zwierząt (mówimy o kolorach lamparta i „pod zebrą”), motywy florystyczne są coraz bardziej popularne, na przykład jak w kolekcji Fendi.

Futro z nadrukiem nie jest oczywiście dla każdego opcją. Możemy tylko powiedzieć jedno: wybierając podobny futro, na pewno nie będziesz wyglądać staromodnie i nie pozostaniesz niezauważony. To tylko kwestia gustu.

Akcent kolorystyczny

Najbardziej odważne decyzje zastąpiły klasyczne odcienie brązu, czerni, bieli i czerwieni. Coraz częściej wybór koloru odzieży wierzchniej działa na zasadzie „im jaśniej, tym lepiej” i „bez szarości”. Stąd miłość do jasnych nasyconych odcieni: fioletowego, cytrynowego, lazurowego, niebieskiego, czerwonego. Zbyt ekstrawagancki? Do Twojej dyspozycji jest cała gama pastelowych kolorów - od jasnoszarego i błękitnego (dość charakterystyczne rozwiązania kolorystyczne dla norek) do pudrowego różu i brzoskwini. Taki futro lub krótki futro stanie się jasnym punktem każdego obrazu, wprowadzając nuty radości w szare zimowe dni powszednie.

Sylwetka wolumetryczna

Miłość do obszernych rzeczy nigdy nie wychodzi z mody. Futra bez wyraźnej talii, długich rękawów i luźnej sylwetki - dokładnie tego potrzebujesz w zimie, ponieważ pod nimi zawsze możesz nosić kurtkę lub obszerny sweter. Jedyne „ale”: wybierz modele tuż nad kolanem i modny kolor, aby nie wyglądać nudno. Inspiracją są Gucci, Saint Laurent i Nina Ricci.

Kamizelka z futra

Świetna opcja dla tych, którzy kochają transformator. Kamizelkę futrzaną można nosić z wełnianym płaszczem, skórzaną kurtką, kurtką puchową lub ciepłym swetrem - istnieje wiele opcji.

Sztuczne futro

Futra wykonane ze sztucznego futra warto wspomnieć osobno. Z każdym rokiem rośnie tendencja do przechodzenia na „zieloną” stronę, a wiele domów mody porzuciło już stosowanie futra naturalnego na rzecz futra sztucznego. Dając pierwszeństwo płaszczom ze sztucznego futra, nie tylko pomagasz uratować życie wielu zwierzętom, ale także pozostaje trendy. Ponadto cena sztucznego futra jest znacznie niższa, co pozwala nie odkładać zakupu futra w „długim pudełku”. Ciekawie wyglądają płaszcze i kurtki wykonane z kolorowego sztucznego futra lub z nadrukiem lamparta.

Ta opcja jest idealna dla młodych dziewcząt, które muszą wyglądać stylowo i nowocześnie.

ZDJĘCIE: style.com, marki promocyjne