Melania Trump VS Carla Bruni: kto jest fajniejszy?

Dzisiaj byliśmy świadkami, jak spełniło się prawdziwe amerykańskie marzenie: zwykły facet z Queens, Donald Trump, osiągnął niespotykane wyżyny i najpierw został milionerem i potentatem medialnym, a teraz, w wieku 70 lat, został wybrany 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Teraz pierwszą damą Ameryki będzie była modelka Melania Trump.

Z czego słynie pani Trump? W przeszłości - udany model, w którym wystąpili w Vogue, Harper's Bazaar, Elle, Allure, Glamour, Vanity Fair i innych wiodących magazynach. W 2000 roku zagrała całkowicie nago i okazuje się, że teraz stała się jedyną w historii pierwszej damy, która zagrała całkowicie nago. Nawiasem mówiąc, wielu złośliwych krytyków omawia jej liczne operacje plastyczne i bajecznie drogie stroje.

Gdzieś to już widzieliśmy. Carla Bruni, żona byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, w przeszłości również odnosi sukcesy. Nic dziwnego, że podczas prezydentury męża była pod bronią paparazzi, a jej stroje były szeroko dyskutowane w mediach. Wygląda na to, że Melanie spotka ten sam los. Jednak dziewczyny są inne: jeśli Bruni zaczął preferować powściągliwe stroje, Trump raczej nie zrezygnuje z podkreślonych seksownych sukienek, kombinezonów i obfitości koronek. Poczekamy i zobaczymy, ale na razie proponujemy przejrzeć naszą ofertę zdjęć w galerii i sam zdecydować, które z byłych modeli są dla ciebie ładniejsze na zdjęciu pierwszej damy - Carli Bruni lub Melanii Trump?