Modne buty zimowe

Stopniowo zima zastępowana jest jesienią, co oznacza, że ​​nadszedł nowy sezon - czas wyjść na zakupy. Możesz zacząć zakupy od butów zimowych. Wiele osób wybiera buty na zimę, ponieważ są wygodne i ciepłe, ale nie oznacza to, że musisz zapomnieć o trendach w modzie, ponieważ teraz możesz wybrać nie tylko wygodne buty, ale także stylowe. opracował przewodnik po najmodniejszych butach zimowych w tym sezonie.

Modne buty zimowe

W tym sezonie projektanci postawili na wygodne buty zimowe, które zadowolą miłośników prostych i wygodnych modeli butów. Hitem sezonu są wysokie i krótkie buty ze stabilną piętą, szerokim kwadratem lub kolumną. To świetna opcja na każdy dzień. Preferowane powinny być modele o powściągliwych kolorach - czarnym, brązowym lub bordowym. Bieżniki są nadal aktualne. Najlepiej wyglądają modele wykonane z zamszu w rzeczywistych odcieniach sezonu - niebieski, oliwkowy, szary, bordowy, brązowy i oczywiście czarny. Bieżniki świetnie wyglądają w towarzystwie modnych parków, a także kożuchów i futra.

Krótkie buty i sarogi motocyklowe na futrze, wszystkie Jimmy Choo, cena na zapytanie

1 - Carlo Pazolini 25400 rub., 2 - Fabiani 35 190 rub. (Rendez-Vous.ru), 3 - Ekonika 19990 rubli.

Dla fanów aktywnego stylu życia najlepiej wybrać moonboots. Z reguły są one wykonane z materiałów nietkanych lub tekstylnych, które mają właściwości termoizolacyjne i wodoodporne. Możesz je nosić z dowolną odzieżą wierzchnią, z wyjątkiem długich kożuchów i futra.

1 - Jog Dog 11 990 rub., 2 - Emu Australia 13 800 rub. (Aizel.ru), 3 - Inuikii 28.700 rubli.

Inną ciekawą opcją dla butów zimowych są buty znane wielu z dzieciństwa. Oczywiście przeszły one znaczące zmiany, więc mogą konkurować z innymi butami zimowymi.

1 - Casadei 46 950 rub. (Rendez-Vous.ru), 2 - Jog Dog 13 890 rub., 3 - Casadei 67 990 rub. (NoOne.ru)

1 - Michael Michael Kors 21 900 rub. (Tsum.ru), 2 Vous autor: Giorgio Fabiani 18 890 rub. (Rendez-Vous.ru), 3 - Carlo Pazolini 13 400 rub.

Modne zimowe botki

Botki są zasłużenie popularne wśród kobiet na całym świecie - nie jest to zaskakujące, ponieważ takie buty są dość uniwersalne: można je nosić z modną kurtką i ewentualnie kurtką puchową lub futrem. W tym sezonie modne botki na szpilkach (najbardziej niepraktyczna opcja), kliny, szpilki lub płaskie buty.

1 - Alla Pugachova 13 990 rub., 2 - Michel Vivien 30 710 rub. (Rendez-Vous.ru), 3 - Nero Giardini 21 190 rubli (Rendez-Vous.ru)

Coraz większą popularność zyskują modele z jasnymi akcentami na pięcie lub palcach - stosuje się aplikacje, ozdoby z dżetów i kamieni.

Loriblu 35 890 rub., Nando Muzi 34 990 rub.

Modne buty zimowe

Jeśli lubisz coś „cięższego”, powinieneś zatrzymać się na butach wykonanych w stylu grunge lub wojskowym. W tym sezonie takie szorstkie buty są ozdobione nitami, dekoracyjnym sznurowaniem lub zamkami, błyszczącymi wstawkami. Szczególną uwagę przywiązuje się do podeszwy, powinna być rowkowana, aby nie ślizgała się po śniegu i lodzie. Najlepiej jest nosić je z krótkimi płaszczami z owczej skóry lub lotnikami.

Le Silla 58 320 rub. (Farfetch.com), Jog Dog 12 690 rub.

Trend sezonu to buty lub zimowe trampki z ozdobnym futrem, futrem naturalnym lub sztucznym. Prawie każda odzież wierzchnia, czy to kurtka puchowa, futrzana czy uniwersalna parka, pasuje do takich butów. Szczególną uwagę zwraca się na kolory. Ciekawie wyglądają modele z kolorowym futerkiem.

1 - Carlo Pazolini 16 400 rub., 2 - Casadei 88 490 rub. (NoOne.ru), 3 Jog Dog 12490 rub.

Modne kolory, materiały i dekoracje

Jeśli mówimy o kolorze, trendem są jasne i nasycone kolory, takie jak czerwony, fioletowy, niebieski, wino, niebieski i piaskowo żółty.

Castell Menorca 17 300 rub.

1 - Jog Dog 12 990 rubli, 2 - Moncler cena na żądanie, 3 - Tamaris cena na życzenie

Ciekawym trendem są skórzane buty garbowane z wykończeniem z owczej skóry. Technikę tę można znaleźć zarówno na butach, jak i na różnych butach.

1 - Santoni cena na żądanie, 2 ASH - 18 590 rub. (Aizel.ru), 3 Vous autor: Giorgio Fabiani 16 690 rub. (Rendez-Vous.ru)

Jeśli chodzi o elementy dekoracyjne, w butach zimowych są one używane do minimum i przenoszą obciążenie funkcjonalne. Przede wszystkim mówimy o wszelkiego rodzaju sprzączkach, sznurowaniu, suwakach. Jednak, jak już zauważyliśmy, istnieją nadruki, aplikacje, ozdobne frędzle oraz cyrkonie i nity.

FOTO: marki promocyjne, główne zdjęcie - Castell Menorca