Ikona stylu: Diana Kruger

Historia życia Diany Krueger jest naprawdę warta ucieleśnienia na dużym ekranie. Niemka urodzona w małym miasteczku, dostarczająca pizzę i pocztę, aby pomóc matce nakarmić rodzinę, w pewnym momencie staje się gwiazdą Hollywood i kąpie się w chwale. Diane Kruger jest prawdziwą kobietą, która jest godna szacunku. Ale jej styl zasługuje na uwagę nie mniej niż ona sama. Porozmawiamy o tym.

Podstawa stylu

Przede wszystkim warto zauważyć, że Diana buduje cały swój styl w oparciu o swoje dane zewnętrzne - prawidłowe rysy twarzy, jasną skórę i włosy, długie nogi. W rzeczywistości przy takich danych nie trzeba podejmować dużych wysiłków, aby zawsze wyglądać „doskonale”, główną zasadą nie jest przesadzanie. Dlatego styl Diana można opisać dwoma słowami - elegancja i harmonia. Zamiast akcesoriów - złożony krój, zamiast efektownych kolorów - gra tekstur.

Styl casual

W codziennej garderobie Diany współistnieją dwa style - szykowny i swobodny. Uwielbia grać na kontrastach i niecodziennych kombinacjach: męskie buty i kobieca lekka sukienka, misterna ozdoba i lekka tkanina. Ołówkowe spódnice są szczególnie popularne wśród Krugera. Tutaj nie ogranicza się długością, materiałem, fakturą i kolorem, mając wiele dostępnych opcji. Nie jest to zaskakujące, ponieważ, jak wiadomo, ołówkowa spódnica to świetny sposób na podkreślenie smukłych nóg.

Diana nie należy do gwiazd, które wariują na punkcie szpilek, dlatego o wiele częściej można ją zobaczyć w półbutach ze stabilnym obcasem. Dżinsy to osobny element. Lekki płomień lub „papierosy”, mniej chudy. Ich aktorka łączy się z luźnymi koszulami, bluzkami i swetrami o dużych rozmiarach.

Na codzienne wyjścia aktorka woli chwytliwe odciski. Nie ma nic przeciwko zabawie z ich kombinacją i może z łatwością założyć pasek z kwiatowym ornamentem lub garnitur w kwiatowe spodnie. Moda jest okazją do wyrażania siebie, a aktorka aktywnie z niej korzysta.

Wieczorny wygląd

Wieczorna garderoba Diany może stać się ekspozycją na wystawę muzealną - długie pociągi, aksamitne, misterne style (to tylko rewelacyjne sukienki-spodnie!), A także lakoniczne hafty. Diana stara się unikać jasnych i krzykliwych odcieni, preferując złożone i głębokie odcienie.

Aktorka bardzo lubi wszelkiego rodzaju pociągi i potrafi z nich korzystać nawet w krótkich sukienkach. W biżuterii Diana jest minimalistyczna. Nawet na dywanie wybiera do minimum, na przykład kolczyki i małą bransoletkę, polegając na samym stroju.

Obraz piękna

Jeśli chodzi o makijaż, należy zauważyć, że Diana jest tak umiarkowana, jak przy wyborze sukienki. Na pierwszy rzut oka można nawet powiedzieć, że w ogóle nie ma makijażu na Dianie, ale po bliższym zbadaniu stanie się jasne, że Kruger jest pół-duszą naturalnego makijażu. Tusz do rzęs, jasne cienie, doskonały ton i odrobina rumieńca - oto sekret makijażu hollywoodzkiej aktorki. W przypadku dywanu dodaje tylko odrobinę połysku do ust lub używa pomadki w kolorze naturalnym.

Diana zostawia swoje blond loki z niechlujnymi pasmami, aby opadały na ramiona (jak nakazuje styl boho) lub podnosi je w wysokich, ale prostych fryzurach.

Styl Diana Kruger to połączenie prostoty i lekkości z niezwykłymi fakturami i kształtami. Naszym zdaniem jest to idealne połączenie. Co myślisz

FOTO: gettyimages.com, globallookpress.com