Stwórz przytulność: modne ubrania dla domu

Niewiele osób myśli o specjalnych ubraniach domowych. Ale na próżno! Przyczynia się do maksymalnego relaksu i odpoczynku. W końcu każda dziewczyna z przyjemnością zawsze czuje się piękna, a mężczyzna widzi w pobliżu stylowo ubraną kobietę, nawet w domu.

To, co nosimy w życiu codziennym na ulicy, nie pasuje do domu. Po pierwsze jest to niehigieniczne, a po drugie zbyt mocno wiąże całe ciało. Obecnie projektanci przywiązują dużą wagę do odzieży do domu, dawno minęły czasy, kiedy można było wybierać tylko z różnych szlafroków. W co się ubrać w domu, być modnym, zadowolić siebie i nie zmieniać ubrania w pośpiechu, jeśli goście niespodziewanie przyjdą - w naszej recenzji.

Dzianiny

Ciało nie ma nic lepszego niż kaszmir. Twórcy domowych ubrań są tego świadomi, dlatego w kolekcjach jest tak wiele kostiumów z tego szlachetnego materiału. Warto zwrócić uwagę na joggery i swetry o swobodnym kroju, które ogrzeją się również w mroźny dzień podczas spaceru po parku. Rzeczywiście, oprócz nieopisanych wrażeń dotykowych, kaszmir nadal doskonale zatrzymuje ciepło. Przytulny, miękki, otaczający ... Takie kostiumy nie chcą być usuwane! Inną ciekawą opcją dla domu są przytulne sukienki z dzianiny o kokonowej sylwetce i rozcięciu.

Modna piżama

Kostiumy Palazzo - najważniejszy trend, który jest popularny daleko poza granicami mieszkania. Ostatnio zaczęli się obnosić, a nie suknie wieczorowe i smokingi. Jednak nadal wyglądają świetnie w domu. Trendem jest różnorodność faktur - jedwab, bawełna, aksamit, żakard.

Aksamitna piżama o modnym odcieniu sezonu - niebieski, szmaragdowy lub zakurzony cedr - opłacalna inwestycja w szafę. Nawet jeśli nie odważysz się wyjść w takim stroju, bardzo wygodnie będzie przyjmować w nim gości w domu. Wiele komplementów gwarantowanych!

Oprócz jednolitych kolorów, popularna jest piżama z różnymi nadrukami - paisley, w paski i groszki, kwiaty.

Negligee

Bielizna od dawna wykracza poza sypialnię. Tym lepiej dla nas - miłośników stylowych ubrań domowych. W prawie wszystkich markach możemy znaleźć piękne jedwabne topy i sukienki. Noszenie ich poza domem wydaje się zbyt prowokujące, szczególnie w zimnych porach roku, ale to nie czyni ich mniej istotnymi. W domu można je nosić z wydłużonymi kardiganami bez akcesoriów (jest ich dużo w Etam), szortami lub spodniami z nadrukiem.

Stroje składające się z kombinacji jedwabiu, krótkiej lub na podłodze, peniuarem lub kimonem - jedwab lub koronka wyglądają luksusowo. Istnieją interesujące opcje dla każdego budżetu - Agent Provocateur, Intimissimi i Incanto.

Kombinezon

Kolejnym interesującym trendem w odzieży domowej są kombinezony. Na przykład Oysho ma długi czarny owijany kombinezon. Noszenie go w domu jest bardzo wygodne i jednocześnie stylowe. Jest to świetna alternatywa dla „treningu” negatywnego dla zdrowia. Jeśli twój dom jest gorący, wybierz krótkie śpioszki w stylu lnianym, takie jak Aubade.

Kapcie

Buty to kolejny ważny element domowego stylu. Na różne okazje projektanci oferują wiele opcji. Baleriny, podobnie jak miękkie baletki bez podeszew, stanowią godną konkurencję dla klasycznych modeli. Ciekawe modele znajdują się w kolekcjach Petit Pas i Isotoner.

Na specjalne okazje dostępne są domowe buty na wysokim obcasie ozdobione puchem, takie jak Agent Provocateur i Oysho. Futro, pióra i inne ozdoby na kapciach w tym sezonie są niezwykle popularne i można je znaleźć w wielu różnych modelach obuwia. Etam oferuje miękkie kapcie w postaci pandy, królików, owiec i innych zwierząt. Istotne są również wysokie dzianinowe skarpety z rowkowanymi podeszwami i domowe buty filcowe.

FOTO: znaczki promocyjne