Precz z nudnym ubiorem: 8 jasnych garniturów do spodni, które będą odpowiednie w nowym sezonie

Jeśli trudno ci zdecydować się na kolorowe nadruki i masz wątpliwości, jak i z czym je połączyć, wyjściem z sytuacji będą monotonne obrazy. Nie będą się nudzić, ponieważ projektanci oferują bogatą paletę rzeczywistych kolorów. Kanarowo-żółty, bogata malina, głęboki szmaragd i inne kolory wykonają za Ciebie całą pracę. Luźny krój spodni wykonany z płynnego jedwabiu może stać się numerem jeden w Twojej garderobie na następny sezon wiosenno-letni.

Tworząc zdjęcia wybiegów z takimi kostiumami, projektanci zalecali noszenie ich z dopasowanymi bluzkami, akcesoriami i butami. Należy jednak wziąć pod uwagę ważną kwestię: wszystko powinno być w jednym odcieniu koloru (co czasami jest dość trudne do osiągnięcia). Dlatego, aby nie przegapić znaku, zalecamy wybranie butów i akcesoriów w kontrastowych kolorach. Aby nie wyglądać jak tęcza, użyj reguły trzech kolorów. Na przykład masz szkarłatny garnitur. Do niego możesz podnieść buty i torbę w kolorze czarnym i pomarańczowy top.

Również w ciepłym sezonie możesz założyć kurtkę z garnituru na nagie ciało. Będzie wyglądać stylowo, atrakcyjnie i wcale nie pretensjonalnie.

Solidne garnitury do spodni doskonale uzupełniają różnorodna biżuteria: masywne kolczyki, naszyjniki, bransoletki, broszki. Możesz wziąć przykład ozdabiania klap marynarskich broszkami z pokazu mody Gucciego.

Wybierając jednokolorowy garnitur, zwróć uwagę nie tylko na styl, ale także na jego odcień. Zdecyduj, które odcienie najbardziej Ci odpowiadają: ciepłe lub zimne. Nieprawidłowo wybrany kolor może podstępnie wpłynąć na kolor skóry i sprawić, że staniesz się mandarynką.