Top 6 modnych gwiazd hakerskich życia

Każdy z nas ma obraz referencyjny, który podziwiamy. Często są to gwiazdy show biznesu, aktorka i piosenkarka. Widzimy ich olśniewające wyjścia na czerwonym dywanie i westchnienie, myśląc, że ich nieskazitelność jest tworzona przez naturę, nawet suknia z głębokim dekoltem siedzi tak, jak powinna i nie stara się nigdzie się poślizgnąć. Niewiele osób uważa, że ​​tak idealny obraz jest wynikiem ogromnej liczby podstępnych sztuczek, które celebrytki robią, by zrobić dobre wrażenie. W naszej recenzji znajdziesz metody gwiazd, które możesz zastosować, zaskakując innych doskonałością swojej figury w dowolnym stroju.

Niewidoczne figi

Bardzo często prasa spotyka zdjęcia gwiazd bez bielizny. W 2000 roku Britney Spears i Paris Hilton zgrzeszyły, ale nadszedł czas na nieokiełznaną zabawę w przeszłości, a także złe maniery. Jednak nie, nie i jakaś znana dziewczyna pojawi się w prowokującym stroju. Na przykład tej jesieni na festiwalu filmowym w Wenecji wyróżniły się dwa włoskie modele - Diane Mello i Julia Salemi. Ich lekkie sukienki z wysokimi fasonami trzepotały podczas chodzenia, odsłaniając miejsca, w których krawędzie majtek powinny być widoczne ... ale był tylko pasek skóry! Szok, skandal ... Nie spiesz się, aby omówić bezwstydne dziewczyny. Cały sekret tkwi w specjalnych spodenkach-naklejkach lub, innymi słowy, niewidzialnych szortach. Nie mają żadnych gumek, ale są przymocowane do skóry dzięki warstwie kleju: ich górne krawędzie są wyposażone w silikonowy pasek, z którego należy usunąć naklejkę i przymocować tkaninę do skóry. Gwiazdy są zachwycone! Istnieje bardziej konserwatywna opcja - majtki z przezroczystą gumką.

Taśma klejąca

Idealny kształt biustu i wsparcie w sukience z bardzo szczerym dekoltem? Nic nie jest łatwiejsze! Weźmy przykład Kim Kardashian, która bez wahania przyznała, że ​​pomaga utrzymać piersi w najlepszej formie ... taśma klejąca. Gwiazda powiedziała, że ​​wypróbowała wiele jego gatunków, zanim zatrzymała się na tekstylnej taśmie klejącej. Odbiór jest dość ekstremalny, ale ważny.

Naklejki na piersi

Do przezroczystych bluzek i sukienek celebrytów wybiera się pasty, naklejki silikonowe. Pozwalają stworzyć całkowicie czysty obraz bez rezygnacji z pomysłu na projekt. Takie naklejki można również nosić pod dowolnym ubraniem, jeśli zdecydujesz się wyjść na zewnątrz bez stanika i nie jesteś gotowy, aby dołączyć do ruchu #freenipple insta. Silikonowy biustonosz, który będzie nie tylko niewidoczny, ale również podtrzyma klatkę piersiową, ma jeszcze więcej zalet.

Poduszki pod pachami

Nadmierne pocenie się jest problemem wielu osób. Gwiazdy są zagrożone, ponieważ muszą stale znajdować się w gorącym świetle reflektorów. Jednak w tym przypadku istnieje rozwiązanie - uszczelki pod pachami. Istnieją dwie odmiany w zależności od metody mocowania: do skóry i ubrań oraz wiele konfiguracji samej wkładki pod względem kształtu, grubości i rozmiaru. Ta technika pomaga uniknąć cieni na odzieży, śladów antyperspirantu i żrącego zapachu potu.

Gorset

Inną popularną techniką wśród gwiazd jest napinający gorset. Z jego pomocą nawet wspaniałą sylwetkę lub figurę bez talii można wymodelować w pewną „klepsydrę”. Najlepiej jest wykonać gorset na zamówienie według indywidualnych standardów, aby uwzględniał cechy Twojej figury.

Bielizna modelująca

Bielizna korygująca pomaga również czuć się pewnie w obcisłej odzieży. Wydaje się, że główny mit, że słynne piękności dosłownie żyją na siłowni, został rozwiany. W rzeczywistości okazuje się, że mają talent do natychmiastowego wyczyszczenia kilku centymetrów w talii i biodrach - nosząc tylko specjalny trykot. Dajemy im przykład!

ZDJĘCIE: gettyimages.com, marka promocyjna