To jest Halloween! Pomysły na serial telewizyjny

W tym roku 31 października przypada w poniedziałek, więc weekend w przeddzień Dnia Wszystkich Świętych zostanie zapamiętany na imprezy kostiumowe. Zazwyczaj postacie z twoich ulubionych horrorów, a także superbohaterowie i postacie historyczne służą jako źródło inspiracji. Każdego roku, w Halloween, miłośnicy mocno zaakcentowanych prowokacyjnych strojów mogą zapamiętać zeszłoroczny strój Heidi Klum, która zmieniła się w seksowną Jessicę Rabbit. Postanowiliśmy pójść w drugą stronę i przejrzeć nasze ulubione programy telewizyjne na lekcje stylu. Najciekawsze zdjęcia są w recenzji.

„Amerykańska rodzina”

Serial komediowy American Family opowiada o codziennym życiu kilku rodzin. W pseudo-dokumentalnym stylu z humorem zadają najpoważniejsze pytania, za które serial wielokrotnie był nagradzany. Każdego sezonu na Halloween bohaterowie serii organizują karnawał i wybierają oryginalne stroje.
Wśród kostiumów można znaleźć popularnego Batmana, Spidermana i Robin Hooda, ale jest też więcej złowrogich bohaterów - gargulców i martwych nowożeńców.

Serie w przeddzień Dnia Wszystkich Świętych tej serii mogą konkurować w kategorii „najbardziej różnorodnych i pomysłowych kostiumów”. W jednym z odcinków Katie Holmes nosiła kostium „lubieżnej dyni”; inne postacie z tej serii wybrały zdjęcia papugi i kapitana Jacka Sparrowa, Jaś i Małgosi, pingwina, pilota wojskowego i hawajskiej dziewczyny. Jednym słowem ciągłe źródło inspiracji!

„Społeczność”

W każdym sezonie serialu Społeczność jest seria Halloween. Scenarzyści skomplikowali fabułę festiwalu kostiumów, ponieważ dyrektor uczelni pomyłkowo zamawia wirusa wraz z tanią puszką, studenci zamieniają się w ... zombie. Jak ci się podoba ten pomysł na kostium? Zwracamy również uwagę na stroje Troi i Ebeda, inspirowane filmem Obcy, a także diabelski kostium łyżwiarki olimpijskiej, wymyślony przez Chenga.

Królowa krzyku

Obrazy bohaterek komediowego horroru Queen of Scream pełne są pomysłów na pełne akcji Halloween. Styliści serii starannie opracowali garderobę wszystkich bohaterów serii, jednak interesują nas najbardziej złowrogie stroje. Fabuła pierwszego kręci się wokół Klubu Kobiet Kappa na terenie kampusu. Społeczność jest znana, ale jest wielu, którzy chcą do niej dołączyć - kandydaci są zmuszani do poddania się surowym próbom, na przykład są chowani całą noc pod ziemią. Jednak po przyjęciu tam nie tylko przedstawicieli elity z polecenia dyrektora w społeczności pojawiły się dziwne postacie. Esther Ulrich, z powodu skoliozy, nosiła szyję, którą później zmieniła na bardziej efektowny model z dżetów, po czym stała się modnym dodatkiem. Co nie jest pomysłem na kostium? Co więcej, w tym sezonie w trendzie, dławiki i pasy mieczy, łącząc je, można uzyskać podobny obraz.

Jest tam również męski obraz z serii. Maniakalny zabójca w stroju Czerwonego Diabła pojawił się na kampusie. Jego kostium to świetny sposób na straszenie przyjaciół w Halloween. Całkowita czerwień na pewno nie pozostanie niezauważona, a także jest związana z kolorem krwi. Płaszcz w stylu szkarłatnego odcienia Draculi, rajstopy i straszna maska ​​- detale obrazu.

W drugim sezonie serialu główna bohaterka o imieniu Chanel zmieniła kolor skóry - zmieniła kolor na niebieski, podobnie jak Mystic, bohaterka komiksu Marvela. Świetna opcja na garnitur na wypadek, gdybyś zapomniał o wakacjach i pilnie musiał coś wymyślić.

American Horror Story

American Horror Story to jeden z najpopularniejszych mistycznych programów telewizyjnych naszych czasów. Każda pora roku to osobno ukończona historia, więc możesz pożyczyć wiele zdjęć. Szczególnie interesujący pod względem stylu wydaje się nam trzeci sezon szabatu, w którym mówimy o współczesnych czarownicach z Nowego Orleanu. Serię zapamiętały zachwycające ciemne kostiumy projektanta Lou Eiricha, łączące w sobie szyk vintage i błyskotliwość wybiegu. Każda z bohaterek miała własne supermoce, ale wszyscy woleli czarne ubrania niż stroje.

Każda dziewczyna jest małą czarownicą, więc powtórzenie tajemniczego mistycznego obrazu nie będzie trudne, jeśli wybierzesz połączenie strojów z koronki w stylu vintage i klasycznych przedmiotów. Mogą to być sukienki zarówno na podłodze, jak i krótkie, różne owijki, a także smokingi. Nakrycia głowy: czapki, surowe meloniki, jedwabne szale i kaptury pomogą stworzyć stylowy wygląd.

FOTO: kinopoisk.ru, community-sitcom, wikia.com