Szafa przez: modni wrogowie naszej harmonii

Możesz dobrze zjeść i biegać rano w parku, aby uzyskać piękną i wysportowaną sylwetkę, ale źle dobrana garderoba ryzykuje przekreśleniem wszystkich wysiłków. Redakcja opracowała listę dziewięciu rzeczy, które powinny zostać wyłączone z garderoby.

Przycięte spodnie

Jeśli jesteś szczęśliwą kobietą, która ma piękną i smukłą sylwetkę bez najmniejszej wady, możesz pominąć tę radę i czytać dalej. Wszyscy inni powinni wziąć pod uwagę, że przycięte spodnie, takie jak spodnie capri lub bryczesy, „zmiażdżą” sylwetkę, jednocześnie niepotrzebnie kładąc nacisk na biodra i pośladki. Jeśli nie chcesz zwracać na nich uwagi, preferuj proste spodnie średniej długości, nieco zwężone w dół - ten model na pewno sprawi, że będziesz stylowy i szczupły, w przeciwieństwie do spodni Capri.

Dzianina bezkształtna

Sukienki i swetry o obszernej sylwetce to trend sezonu, ale nie malują kobiecej sylwetki i nie dodają dodatkowego rozmiaru. Warto również zdjąć z szafy sweter z szeroką poziomą gumką u dołu swetra. Szczególną uwagę należy zwrócić na sweter, który ma poziomą gumkę u dołu produktu - ten styl jest najbardziej kompletny.

Odzież z wieloma dekoracyjnymi detalami

Bogactwo wystroju sukienki lub topu nie uczyni cię bardziej atrakcyjnym, wręcz przeciwnie, zwiększy objętość. Falbany i falbanki na linii talii i klatki piersiowej wizualnie wypełniają sylwetkę, baskijka nie zawsze jest zwycięską opcją. Jeśli chcesz podkreślić talię, uzupełnij strój cienkim paskiem pasującym do podstawowych ubrań. Jeśli, w przeciwieństwie do wszystkiego, lubisz stroje z nadmiernym wystrojem, wybierz gładkie tkaniny z płynnego materiału, będziesz wyglądać bardziej przestronnie.

Spódnica o linii A lub prosty krój

Nie ma nic gorszego niż bezkształtna spódnica. Przy niewłaściwym wyborze góry - zbyt obszernej kurtki lub bluzki z marszczeniami - ryzykujesz, że staniesz się kobietą na czajniczku. Pamiętajmy: nosimy obszerny top z dopasowanym dołem; obcisłe spodnie lub legginsy, ołówkowa spódnica - win-win.

Legginsy lub dżinsy

Wiele dziewczyn lubi legginsy lub jegginsy. Ich zdaniem pozwalają podkreślić apetyczną formę, wyglądać seksownie i szczuple. Ale to dalekie od przypadku.

Niestety prawda jest taka, że ​​każde wąskie spodnie mogą dodać tylko kilka dodatkowych kilogramów i podkreślić wszystkie wady figury. Szczególnie nie rozpamiętuj legginsów o niskiej talii, które skupiają się na „uszach”.

Płaszcz Cape

Przez kilka sezonów z rzędu peleryna jest uważana za jeden z najmodniejszych modeli. Nie zaleca się kupowania go dla krótkich dziewcząt, ponieważ taki płaszcz wizualnie sprawia, że ​​jesteś jeszcze niższy, a figura jest obszerna.

Big Check Clothing

Miłośnicy wybitnych wydruków powinni pamiętać, że duży kwadrat lub jakikolwiek inny duży wydruk może wizualnie powiększyć twoją sylwetkę. Najlepszym rozwiązaniem byłoby pozostanie na ubraniach z nadrukiem średniego lub małego rozmiaru, które są najbardziej odpowiednie dla szczupłych dziewcząt.

Poziome paski

Kontynuując temat „zakazanych” nadruków, warto zwrócić uwagę na poziomy pasek, który może zmienić niemal każdą szczupłą i piękną postać w bezkształtną. Najlepiej jest zatrzymać się na pionowym pasku, który jest odpowiedni w tym sezonie, który jednocześnie wizualnie rozciąga sylwetkę.

Jasne kolory w ubraniach

Prawdopodobnie nie jest tajemnicą dla nikogo, że pastelowe odcienie wypełniają się znacznie mniej niż jasne i nasycone kolory. Dlatego, gdy znów wybierasz się na zakupy, wybierz nowy strój w stonowanych i neutralnych kolorach. Uniwersalny kolor to czarny, jest cieńszy i może uatrakcyjnić Twój obraz.

FOTO: gettyimages.com