Ciepłe dłonie: 20 rękawic na każdy budżet

Nie możemy obejść się bez ciepłych rękawiczek w najbliższej przyszłości. Rękawiczki chronią delikatną skórę dłoni przed nagłymi zmianami temperatury, a także pozwalają nadać zdjęciu wykończony wygląd. Na jakie rękawice powinieneś zwrócić uwagę, aby nie tylko były ciepłe, ale także stały się stylowym akcentem na zdjęciu, przeczytaj nasz przewodnik.

Skórzane rękawiczki

Skórzane rękawiczki są idealne na jesienny spacer po parku. W tym sezonie królują różne skórzane rękawiczki: absolutnie każda długość, kolor i faktura są istotne. Na szczycie modnych rękawiczek wykonanych ze skóry gadów, które mogą być zarówno naturalne, jak i sztuczne.

Skórzane rękawiczki można nosić ze wszystkim: z parką, kurtką puchową, płaszczem przeciwdeszczowym lub lekkim krótkim futrem. Modele wykonane ze sztucznej skóry nadają się na wczesną i środkową jesień, a na prawdziwą skórę późną jesienią i zimą. Chodzi o to, że modele rękawiczek ze sztucznej skóry nie reagują dobrze na zimno: stają się sztywne i mogą pękać. Prawdziwa skóra jest bardziej odporna na mróz.

Dziane rękawiczki

Gruboziarniste rękawiczki są hitem sezonu. Wysokie rękawice wyglądają szczególnie stylowo, które są idealne na odzież wierzchnią ze skróconym rękawem lub dla tych, którzy lubią nosić rzeczy z krótkim rękawem pod płaszczem. Kolejnym trendem sezonu są rękawiczki obszyte futrem.

Rękawice z jednym palcem

Stylowe rękawiczki bez palców nie nadają się do pracy w chłodne dni, dlatego noś je tylko w chłodne dni. Rękawiczki dodadzą odważną notatkę do Twojego obrazu. Najlepiej wybrać je, aby pasowały do ​​koloru szalika, butów, nakrycia głowy lub paska. Na szczycie popularności mitenki z wystrojem, na przykład w postaci koronkowych wstawek, frędzli, łańcuszków, haftu, dżetów lub nawet półszlachetnych kamieni. Im więcej interesujących szczegółów, tym lepiej! Warto również zwrócić uwagę na rękawice samochodowe, które projektanci oferują do noszenia poza swoim ulubionym samochodem.

Wysokie rękawiczki

Kluczowym trendem sezonu są wysokie rękawiczki aż do łokci. Rzecz jest modna i wiązana, ale idealnie pasuje do każdej garderoby. Na przykład wysokie dzianinowe rękawiczki można nosić z puchową kurtką, po prostu pięknie drapując górną część rękawicy na mankiecie. Wysokie rękawiczki będą prawdziwym zbawieniem dla właścicieli ubrań ze skróconym rękawem.

Futrzane rękawiczki

Osobno warto wspomnieć o rękawicach futrzanych. W tym modelu modele kolorowych futer, krótkich rękawiczek lub wysokich rękawiczek z futrzaną aplikacją staną się nie tylko elementem kształtującym styl, ale także rozgrzeją dłonie w najcięższych mrozach.

Rękawiczki

Rękawiczki w tym sezonie mogą mieć dowolną długość, kolor i styl. Twoja wyobraźnia nie ogranicza się do niczego! Żywe kolory, nadruki, przestrzenny wystrój - nie bój się eksperymentować.

Modne są także rękawiczki z szopa pracza, lisa, lamy, lisa srebrnego lub lisa srebrnego. Owłosione mitenki wykonane z futra można nosić z płaszczem z tweedu i kaszmiru, a także z futrami i kurtkami puchowymi.