Utrzymanie ciepła: modne czapki z dzianiny

W zimnych porach roku w garderobach fashionistek pojawia się jeden niezbędny dodatek - czapka. Może być gładka lub dziana z gumką, z pomponem lub bez, gładka lub z nadrukiem. Oryginalne nowoczesne modele sprawiają, że obraz jest kompletny i niepowtarzalny. Tutaj wolność wypowiedzi jest naprawdę nieograniczona, ponieważ czapkę można łatwo połączyć samodzielnie, jeśli w sklepie nie znajdziesz nic interesującego. W tym nurcie zarówno klasyczne, jak i ekstrawaganckie modele, na przykład z jasnymi aplikacjami. Najważniejszy jest jednak komfort i funkcjonalność. Jakie czapki są teraz w modzie? Poszukaj odpowiedzi w naszej recenzji.

Dzianinowe czapki z pomponem

Klasyczna wersja ciepłej czapki z dzianiny z pomponem znanym nam od dzieciństwa znów jest modna. W tym sezonie projektanci postawili na klasyczne kolory: czarny, biały, mleczny, granatowy. Ten dodatek jest idealny do swobodnego wyglądu. Te czapki są szczególnie popularne w ośrodkach narciarskich. Jednocześnie same pompony mogą być wykonane zarówno z wełnianych nici, jak i futra.

Karl Donoghue zaprezentował czarną owczą czapkę z kontrastującym białym pomponem, Eugenia Kim wolała jasne czerwono-żółto-niebieskie futro, a Moncler pozostał wierny klasycznej wersji: biała czapka z wzorem warkoczy różnych dzianin.

Modne nadruki

Wszystkie rodzaje rysunków to kolejna okazja do ozdobienia znanej czapki z dzianiny. Popularne są surrealistyczne i ornitologiczne ozdoby. Na przykład, pawie zgadują na czapkach Tak.Ori, a Giorgio Armani ma grafiki. Istnieją również opcje zabawy: Wildfox ma białe króliki na różowym tle. Kamuflaż i nadruki zwierząt wyglądają nie mniej interesująco.

Moda na geometryczne nadruki nie minęła i kapelusze. Świadczy o tym szary, kraciasty kapelusz Balenciaga. Często spotykany w kolekcjach to kolejny popularny nadruk - pasek. Na przykład Gucci ma metaliczny niebiesko-złoty, a Etro ma bordowe paski. Czarno-białe paski są w kolekcji Nima, a Michael Kors ma delikatną liliowo-różową wersję. Ten sam trend rozbrzmiewał w demokratycznych markach - na czapkach z dzianiny.

Czapki z napisami, aplikacjami i innym wystrojem

Napisy na czapkach przyciągają uwagę i dają okazję do rozpoczęcia rozmowy. Alexander Wang ozdobił czarny kapelusz słowem Strict, a różowy kapelusz słowem Girls. Acne Studios znalazło lakoniczny, surowy uśmiech, a wraz z Dolce & Gabbana na czapkach zobaczysz słowa MAMMA i AMORE wykonane wielkimi literami.

Tegoroczny chwytliwy wystrój ubrań z nadejściem chłodu przeniósł się do czapek. Projektanci marki Colombo występowali zachowawczo - czapki ozdobione są płatkami śniegu. Najbogatszy wystrój wśród fanów luksusowych Dolce & Gabbana. Niektóre marki, takie jak Eugenia Kim i Inverni, ozdabiały czapki różnymi opcjami „ucha”, a 7II dodawały perły i plastikowe łańcuchy do nakrycia głowy. Nie bez welonu - takie czapki oferuje House of Lafayette.

Czapki z dzianiny w modnych kolorach

Ci, którzy lubią ubierać się w popularne kolory sezonu, z pewnością docenią paletę kolorów dzianinowych czapek w tym roku. Projektanci nie przeoczyli ani jednego kultowego odcienia z palety Pantone.

„Pikantna musztarda” Tak.Ori, „przybrzeżny pas” Artiminesi i liliowo-fioletowy Kashja „Cashmere”, ciepły szaro-brązowy Chinti i Parker i Inverni, szmaragd i szkarłat Dolce & Gabbana, „skóra rekina” Yves Salomon, niebiańska niebieski od Nima. Wiele marek polegało na kilku rzeczywistych kolorach sezonu w czapkach. Poszukujemy naszych ulubionych w kolekcjach różnych marek.