Jak nosić falbany i falbany tej wiosny, aby wyglądać stylowo i romantycznie.

Falbany i falbany pochodzące z królewskich szaf otrzymały nową interpretację, najpierw w XX wieku (na przykład w obrazach aktorek z lat 50. i 60. i wizerunkach księżnej Diany), a następnie w naszych czasach. Te wykończenia są wyrazem bezwarunkowej kobiecości. Dlatego jeśli chcesz dodać do swojego wizerunku cechy szlachetności i arystokracji lub poczuć się jak jedna z „żon Stepford”, daj szansę przewiewnym rzeczom z falbankami.

Jeśli nie jesteś gotowy, aby całkowicie założyć falbany i falbany, weź jedną rzecz z tej opery, na przykład bluzkę lub sukienkę, i utwórz kontrastowy obraz. Z bluzką możesz nosić dżinsy i szorstkie buty, a wraz z sukienką stylowa będzie skórzana kurtka z dekoracją w postaci przelotek, nitów lub kolców. Podobne opcje stylizacji oferują domy mody Chloe i Zimmermann. A Philosophy di Lorenzo Serafini pokazał, jak skutecznie łączą się romantyczne bluzki z marszczeniami i skórzane spodnie.

Falbany i falbany mogą być również Twoim stylowym partnerem na każdej imprezie. Aby uzyskać bardziej formalne wydarzenie, możesz wybrać sukienkę midi lub długość maxi z marszczeniami. Tutaj nie potrzebujesz nawet dodatkowych akcesoriów, ponieważ marszczenia i falbanki dodają wystarczającej ilości szczegółów i akcentów do obrazu. Jeśli Twoja impreza odbywa się w nieformalnym otoczeniu i nie wymaga specjalnego stroju, proponujemy pokonać fanaberie w inny sposób. Na przykład marka Moschino oferuje spodnie z lureksu z marszczeniami na dole nogawek. Takie spodnie można nawet nosić z „bluzką bezową”, ponieważ między falbaną na pierwszej i drugiej rzeczy na obrazie będzie pewna odległość, co nieznacznie „rozładuje” Twój strój.

Aby nie wyglądać staroświecko lub nie zamieniać się w lalkę ubraną w falbany i falbany, przestrzegaj prostych zasad. Po pierwsze, wybierz przedmioty z wysokiej jakości tkanin, aby marszczenia i rzeczy w ogóle nie traciły kształtu. Po drugie, zwróć uwagę na nadruk tkaninowy: powinieneś unikać nieudanych kombinacji kolorów (na przykład granatowy i czerwony), a także „rustykalne kwiaty” na wydruku będą odgrywać rolę wraz z marszczeniami. Aby na pewno nie przegapić, połącz romantyczne bluzki, spódnice, sukienki, spodnie z marszczeniami lub falbanami z lakonicznymi rzeczami bez dodatkowego wystroju.

Zainspiruj się obrazami z wybiegów w naszej galerii i zwróć uwagę na techniki stylistów!