8 męskich elementów mody, które nas denerwują

We współczesnym świecie nie tylko kobiety, ale także mężczyźni powinni monitorować wygląd. Analizowaliśmy, jak wyglądają mężowie i znajomi - ubrania, buty, akcesoria. I wybrali osiem rzeczy, które nas denerwują. Być może ta lista ostrzeże silniejszy seks przed niepotrzebnymi zakupami. Drodzy mężczyźni, zwróćcie uwagę!

Hawajskie koszule

Mężczyźni często noszą hawajską koszulę z panamą i szorty, która wygląda całkiem uroczo, ale ... nie modnie! Oczywiście taka koszula jest niezbędna na wakacjach, nie sprzeczamy się z tym. Ale w mieście, w biurze - absolutnie nie. Zwolennicy ruchu „martwego” (którzy szczególnie uwielbiają te koszule, ponieważ nie można ich zapiąć na brzuch), ostrzegamy osobno: czasy się zmieniają, teraz mężczyźni o innym planie są trendy - lamberseksualiści.

Torebka męska

Torebka jest pozdrowieniem od porywających lat 90., więc kiedy widzisz mężczyznę w jej ramionach, natychmiast pamiętamy czasy malinowych kurtek, łańcuchów i innych akcesoriów z tego niezbyt dobrego okresu. Jeśli mężczyzna chce mieć torbę, lepiej dać mu teczkę, stylowy plecak lub teczkę.

Kurtki na ramię

Kolejny element garderoby męskiej, bez którego lepiej to zrobić. Męska kurtka z fałszywymi ramionami jest niemodna, brzydka i mówi o wyraźnym braku gustu właściciela. W takiej kurtce mężczyzna staje się jak szafa. To nie jest najbardziej pochlebne porównanie, prawda?

Buty z tępym czubkiem

Relikt przeszłości - buty z kwadratowym czubkiem. Odkrada nogi i sprawia, że ​​wyglądają jak płetwy. Zamiast takich „modnych butów” lepiej wybrać buty z okrągłym czubkiem, który jest zawsze odpowiedni i wygląda bardzo stylowo.

Odzież z dużą ilością naszywanych kieszeni

Funkcjonalność jest ważna dla mężczyzn, ale czasami idą za daleko. Obecność kieszeni pozwala na zabranie ze sobą wielu rzeczy bez użycia torby. Czy to jest wygodne? Oczywiście! Ale współczesny mieszkaniec miasta nie jest turystą, myśliwym, a nawet rybakiem, który ma przy sobie latarkę, teczkę i mini apteczkę. Spodnie, kamizelki i kurtki z wieloma kieszeniami najlepiej zostawić na wędrówkę, niż na spacer po wystawie sztuki współczesnej.

Dres i obuwie codzienne

Nadszedł czas, aby pamiętać, że noszenie dresu w połączeniu z trampkami lub trampkami jest oznaką złego smaku. Nie ma znaczenia, ile kosztuje Twój garnitur i jakiej marki. Rozciągnięte dresy wyglądają spektakularnie w klubie fitness lub na lotnisku, ale nie w mieście ani na romantycznej randce.

Wacky T-shirty

Ci, którzy lubią się śmiać z siebie, a jednocześnie z innych, chcieliby również poinformować, że jeśli nie masz 15 lat, noszenie T-shirtów z napisami nigdy nie wygląda śmiesznie, ale przynajmniej dziwnie i śmiesznie. Kiedy widzimy napis na męskiej koszulce „Jestem seksownym mężczyzną”, wyraźnie nie myślimy o seksie, ale o niskiej inteligencji posiadacza tej koszulki.

Pierścienie ręczne

Pierścienie na męskich rękach są najczęściej kojarzone ze światem przestępczym lub z czymś pozaziemskim. Jeśli nie jesteś złodziejem, a nie sławnym magiem i czarodziejem, przestań je nosić. Jedyne akcesorium, które lubimy, to pierścionek zaręczynowy.

FOTO: pinterest.com