Na jakie modne zakupy możesz zaoszczędzić

Po co płacić nieuzasadnioną kwotę za rzeczy, które nie trwają długo lub po prostu nie wymagają dużych inwestycji? Dzisiaj popularna blogerka LiveJournal, ekspertka od mody, Elena Vyushina (blog lena-view.livejournal.com), oferuje swoją listę zakupów budżetowych, które nie będą wyglądały gorzej niż ich drogie wersje.

Dotyczy to szczególnie białych rzeczy. Szybko zmieniają kolor na żółto-szary. Ale to, co im się po prostu nie przydarzy, nawet z doskonałą starannością. Teraz rynek masowy oferuje wiele modeli z różnymi nadrukami - możesz nosić coś nowego każdego dnia i zawsze wyglądać świeżo.

Bluza z neoprenu lub bawełny przyciąga swoją wygodą i designem. Jeśli w większości przypadków bluza jest z definicji, to projekt jest kwestią gustu. Ponownie różnorodność towarów pozwala znaleźć bardzo fajną rzecz za niewielkie pieniądze.

Biała podeszwa to biała podeszwa. Nawet jeśli codziennie myje spód buta szczoteczką z mydłem, jej powieka nie jest tak długa jak zwykła ciemna podeszwa. Materiał jest również bardzo wrażliwy. Wybierając trampki, zwróć uwagę na wygodę, a wszystko będzie idealne.

Taka sama sytuacja jak w przypadku trampek. Tkanina i słoma nie są „przyjaciółmi” z brudem. Espadryle prawdopodobnie wytrzymają dłużej, ale i tak nie ma sensu brać zbyt drogiej pary, szczególnie jeśli nie żyjesz w suchym klimacie.

Plastik jest wszędzie taki sam. Należy pamiętać, że jest to niedrogi materiał. Za dobrze wykonane okucia i ciekawy design trzeba zapłacić, ale wcale nie trzeba wydawać ogromnej kwoty. Podstawowe lakoniczne sprzęgła są bardzo powszechne i pasują do każdego wyglądu. Kreatywne projektowanie również nie jest rzadkością. Jeśli nie jesteś właścicielem ogromnej fortuny, to przejście powyżej środkowego segmentu nie ma większego sensu.

Piasek, palące słońce, mokre rzeczy, czasem rozlana śmietanka lub napój nie są korzystne dla torby plażowej. Brud łatwo zjada się na płótno i inne tkaniny, gumę porysowano, słomki trudno jest umyć, a szkoda zabrać ze sobą skórzaną torbę na plażę. Okazuje się, że na plażę lepiej wybrać pojemną niedrogą torbę. Ponadto materiały, z których wykonane są torby plażowe, są dość przystępne. Oczywiście oprócz skóry.

Tutaj wszystko jest jasne. Jeśli nie masz żadnych wyjątkowych wymagań dotyczących skarpet, to zwykłe opcje o naturalnym składzie - właśnie tego potrzebujesz.

Możesz kupić drogą biżuterię, ale to nie znaczy, że przy niewielkim budżecie nie można znaleźć alternatywy. Na przykład modne kolczyki frędzle w tym sezonie mogą być niedrogie i wyglądać bardzo stylowo. Podstawowa zasada wyboru: biżuteria nie powinna naśladować biżuterii, zdecydowanie powinna pozostać taka, jaka jest. Najbogatsze i najbardziej znane noszą biżuterię z przyjemnością. To jest modne.

Trendy rzadko żyją długo. To właśnie na takich jednodniowych wycieczkach możesz zaoszczędzić pieniądze, jeśli chcesz. W następnym sezonie dzisiejsze faworyci mogą być oznaką złego smaku.

Powiedz nam, na jakie rzeczy możesz sobie pozwolić i na co możesz wydać dużą kwotę.