Z sukienką, bluzką, dżinsami i nie tylko: modny wygląd na romantyczny weekend

Kolacja w Europie

Jeśli Twój romantyczny weekend zamieni się w prawdziwą podróż, to dobry powód, aby przygotować najlepszą sukienkę. Teraz bardziej niż kiedykolwiek istotny jest kwiatowy nadruk, ponieważ proponujemy zabrać w podróż sukienkę z dużym kwiatowym wzorem. Dodaj elegancji za pomocą cienkich botków na obcasie i małego sprzęgła lub torebki. Europejska zima nie jest tak trudna jak rosyjska, więc nie musisz ukrywać swojego pięknego stroju pod grubą kurtką lub płaszczem: możesz nałożyć na nią lekki monofoniczny trencz.

Kulturalny weekend

Jeśli nie planujesz dalekich podróży i planujesz wziąć udział w nowej wystawie, premierze w teatrze lub pójść na degustację wina w swoim mieście, warto wybrać obraz, który jest elegancki, ale niezbyt elegancki. Wypróbuj kombinację szerokich spodni z wysokim stanem, dzięki którym podkreślisz talię, i lekkiej bluzki z obszernymi marszczeniami lub koronką. Taki „latający” obraz można uzupełnić masywnymi kolczykami, aby dodać odrobinę świąteczności, oraz małą torebką. Jeśli chodzi o buty, zalecamy pozostawanie w modelach na obcasach, ponieważ długie spodnie o luźnym kroju mogą skracać nogi.

Wyjazd z miasta

Jedną z opcji spędzenia Walentynek jest wspólna wycieczka poza miasto, z dala od miejskiego zgiełku i codziennych problemów. Dzięki welurowemu dresowi i butom UGG powinieneś poświęcić chwilę i wybrać coś bardziej stylowego, ale nie mniej wygodnego. Proponujemy stworzyć obraz głównie w pastelowych kolorach, aby zachować romantyczny i kobiecy nastrój. Na przykład możesz nosić jasnoniebieskie dżinsy i sweter z dzianiny w jasnoróżowym odcieniu. Dodaj kontrast swoim butom i akcesoriom. Jako torbę zabierz ze sobą plecak, który bardziej przypomina styl klasyczny niż sportowy.