Modny mundurek szkolny: co kupić

Mundurki szkolne zawsze wywoływały ożywioną debatę w społeczeństwie. Niektórzy rodzice aktywnie opowiadają się za jej powszechną adopcją, podczas gdy inni uważają to za pogwałcenie ich dzieci w wyrażaniu siebie i jako relikt sowieckiej przeszłości. Trudno jest osiągnąć konsensus w tej sprawie, ale wielu projektantów i wyspecjalizowanych marek nie rezygnuje z nadziei na znalezienie wspólnego rozwiązania tego problemu, łącząc modne style sukienek, kurtek i spodni z konserwatyzmem z przeszłości.

Wierzymy, że mundurek szkolny to naprawdę dobry sposób, aby nie tylko zaszczepić dziecku zamiłowanie do biznesu i elegancki styl w ubraniach od wczesnego dzieciństwa, ale także rozwinąć naprawdę dobry gust, a także nauczyć się poruszać trendy w modzie. Porozmawiamy o nich w tym artykule.

Postaw na komfort

Dziecko spędza większość swojego dzieciństwa w szkole, ale często, zabierając dziecko po głównych klasach, jego rodzice zabierają go do dodatkowych kręgów i sekcji. Tak więc dziecko ma na sobie mundurek szkolny nie tylko podczas lekcji, ale także po nich. Wszystko to prowadzi do tego, że forma powinna być tak wygodna, jak to możliwe. Jak wiadomo, nie można oszczędzać na komforcie, zwłaszcza jeśli chodzi o komfort dziecka. Dlatego wybierając mundurek szkolny, należy preferować wyłącznie naturalne tkaniny (bawełna, wełna) i najwygodniejsze style.

Kolekcja ubrań dla szkoły Faberlic

Kolor ma znaczenie

Paleta kolorów tego sezonu niewiele różni się od poprzednich lat. Na szczycie popularności nadal są granatowe, bordowe, ciemnozielone i szare kolory, a ze wzorów - komórka, która odnosi nas do stylu preppy.

Odzież dziecięca Jacote: na dziewczynę - kamizelkę 3 800 rubli i spódnicę 3 900 rubli,
na chłopca - sweter 4500 rubli;
Następny kardigan od 649 do 1149 rubli, w zależności od rozmiaru

Jedyną możliwą swobodą w wyborze odbitki, na którą nauczyciele nie mają wpływu, jest kolor torby szkolnej. Tutaj dziecko może pokazać indywidualność i wybrać to, co naprawdę lubi.

Plecak z końmi dla dziewczynki Orby 2 199 rubli,
plecak-walizka dla chłopca Samsonite 11 900 rubli

Podstawowa szafa dla chłopców

Dla chłopców będą to dobrze dobrane spodnie, które pasują do figury, kilka lekkich koszul na ciepły sezon i para grubszych koszul mieszanych z dodatkiem wełny, a także kamizelka i kurtka, jeśli jest to wymagane przez instytucję edukacyjną. Jeśli nie ma ścisłego kodu ubioru, możesz preferować kardigan lub bombowiec.

Kostium „Zmień”: sprawdź spodnie 18 800 rubli, kamizelka 1570 rubli;
Kardigan Mothercare cena na zapytanie

Czarne spodnie z ukośnymi kieszeniami Gloria Jeans 899 rubli,
Garnitur Guliwera: koszula 1999 rubli, kurtka 5699 rubli, spodnie 3399 rubli

Podstawowa szafa dla dziewczynek

Dziewczęta będą również wygodniejsze w spodniach, ponieważ nie ograniczają ruchów, ale wiele szkół wymaga od dziewcząt noszenia sukienek lub spódnic. Być może jest to słuszne, ponieważ pomoże dziewczynie zrealizować prawdziwe kobiece piękno, które będzie dobrym przykładem na kształtowanie się eleganckiego stylu w przyszłości. Ważne jest jednak, aby nie zapominać, że jest to dziecko. Nie kupuj zbyt krótkich i obcisłych spódnic i sukienek, wybierz coś, co nie utrudni aktywnego życia dziecka - pół spódnice i bezpłatne sukienki będą doskonałym towarzyszem. Plisowane spódnice producentów mundurków szkolnych to plisowane spódnice tuż poniżej kolan, które mogą być gładkie lub z nadrukiem.

Garnitur Brytyjczyk 15 800 rubli; Cena kostiumu Vinzioni na zapytanie

Spośród gór bluzki są najbardziej odpowiednie, najbardziej podobne do męskich koszul, ale z nietypowym elementem dekoracyjnym - schludnym haftem, łańcuchami, marszczeniami. Z tkanin zalecamy zwracanie uwagi na szyfon, bawełnę i jedwab, które odświeżą obraz i zmniejszą stopień klasycznej surowości i pewnego mroku.

Osobno warto zauważyć piękne sukienki dla dziewcząt z fałszywymi kołnierzykami i mankietami. Na przykład czarna lub szara sukienka o prostym kroju z fałszywym kołnierzem podobnym do kołnierza koszuli. Wygląda stylowo, spełnia wymagania stroju biznesowego i odpowiada trendom mody.

Nika i Katya Ryabtsov podczas kręcenia szkolnego lookbooka H&M;
sukienka z kołnierzem Gloria Jeans 799 rubli