Jak się ubrać na Pikniku Plakatowym, aby przekazać swoje

30 lipca w Kolomenskoje odbędzie się główny festiwal tego lata - piknik „Plakaty”. Trzy sceny, ponad 60 miejsc rozrywki, wiele pozytywnych emocji - wszystko to i wiele więcej czeka na każdego, kto zdecyduje się wymienić weekend w kraju na występy Tesli Boya, Leningradu, The Chemical Brothers i wielu innych grup muzycznych, wizytę w muzeum elektryczności lub muzeum sztuki ulicznej , modne korty gastronomiczne, zakupy po cenach festiwalowych i inne atrakcje. Udało nam się już przedyskutować, w co się ubrać na letni piknik, teraz proponujemy rozważyć konkretny przypadek - jak ubrać się na Piknik Afisha, główny przegląd osiągnięć kultury miejskiej.

Zasady wyboru

Ważne jest, aby zrozumieć, że piknik jest rozrywką z natury, to znaczy na otwartym terenie. Oznacza to, że jesteśmy bardzo zależni od pogody. Prognozy pogody obiecują ciepło, ale możliwe są deszcze, więc powinieneś postawić na funkcjonalność. Płaszcz przeciwdeszczowy to akcesorium, którego będziesz potrzebować w przypadku deszczu, jego główną zaletą jest to, że nie zajmuje dużo miejsca, w przeciwieństwie do parasola. Kolejną ważną rzeczą jest przestronna torba lub plecak. Ten ostatni pozwoli ci zmieścić w środku wszystko, czego potrzebujesz i uwolnić ręce.

W przypadku upałów przydatna jest również czapka. Słomkowe czapki będą wyglądać dość ekologicznie - boater, fedora, z szerokim rondem .... Godną alternatywą jest jedwabny szal lub turban, jednak, jak zauważyliśmy, goście Pikniku Afisha preferują bardziej skuteczne rozwiązania - opaski z kwiatami i różnymi obręczami, czapki z zabawnymi uszami lub oldschoolowymi nadrukami, zabawne panamy.

Składanie garderoby

Festiwal to świetny sposób na spędzenie weekendu w naturze z przyjaciółmi lub rodziną. Pomimo tego, że musisz kupić bilet tutaj, nie ma ścisłego ubioru, więc każdy poczuje się tak wygodnie, jak to możliwe podczas zwykłych treningów, w jeansowych szortach i modnej sukience. Ponieważ festiwal ma na celu pokazanie osiągnięć kultury miejskiej, nadal obowiązuje niewypowiedziany strój - to moda uliczna. Z jednej strony odzież powinna być wygodna i nie powinna utrudniać ruchów, z drugiej strony podkreślać Twoją osobowość. Odpowiednie sukienki z dzianin, sukienki z modnymi nadrukami, pajacyki i kombinezony, szorty w połączeniu z topami lub bluzami. Postaw na modele o jasnych kolorach, z nietypowymi nadrukami lub dekoracyjnymi wykończeniami. Haft, aplikacje, grzywka, szycie to główne trendy lata 2016 roku wśród bohaterów stylu ulicznego.

Kolejnym ważnym punktem są buty. Powinno być tak wygodne, jak to możliwe. Mówimy stanowcze „nie” wszystkim butom na obcasach. Trampki, trampki, sandały, sandały na podeszwie ciągnika, kozackie buty - najlepsze rozwiązanie.

W naszej galerii zdjęć znajdziesz ponad 30 opcji ubrań, butów i akcesoriów, z których większość można teraz kupić na wyprzedaży i użyć ich do stworzenia fajnego wyglądu Pikniku Plakatowego.

FOTO: znaczki promocyjne