Ikona stylu: Ksenia Sobchak

Prezenter telewizyjny przeszedł długą drogę od wspaniałego buntownika do świeckiej divy, stając się prawdziwą ikoną stylu. Jej styl jest trudny do scharakteryzowania - woli eklektyzm, ale z silnym naciskiem na kobiecość. Ksenia jest zawsze modna i o krok do przodu: wszyscy chwalą rosyjskich projektantów - ubiera się od dawna, publiczność jest zachwycona pokazem Gucci - bohaterka towarzyska zdążyła już przejść po stroju projektanta. Sugerujemy, abyście wspólnie opracowali, na których „modnych wielorybach” opiera się styl Kseni Sobchak.

Elegancki szyk

Duże okulary w kształcie kocich oczu, które Ksenia uwielbia nosić, stały się zaledwie pierwszym krokiem na drodze do ewolucji stylu. Sobchak woli lakoniczne stroje, ale z jakimś niecodziennym akcentem - może to być czarna sukienka z białym kołnierzem i mankietami, garnitury do spodni z jasnymi bluzkami lub celowo kobiece sukienki z jasnymi butami.

Błyskotki, cyrkonie i jasne kolory cukierków od zera zostały zastąpione zamiłowaniem do klasyki, styl stał się bardziej wytrawny i skromny, ale nie pozbawiony wyrazu.

Niedawno Ksenia zakochała się w stylu „biednej bogatej dziewczyny”. Romantyczne sukienki na podłodze a la młoda dama-wieśniaczka i długie sukienki-koszule, sukienki tuniki i sukienki kwiatowe w połączeniu z długim kardiganem dużego dzianiny zostały zastąpione zbyt krótkimi i obcisłymi sukienkami, które kiedyś kochała celebrytka.

Modne lądowanie

Zostając redaktorem naczelnym rosyjskiej wersji francuskiego błyszczącego magazynu L'Officiel, Ksenia stała się częstym gościem na Fashion Weeks i pokazach projektantów. Dzięki swojej charakterystycznej determinacji Ksenia jest otwarta na różnorodne eksperymenty modowe: ubieranie się od stóp do głów na wybiegu jest łatwe, stawiając coś odważnego pod względem kolorów lub decyzji stylistycznych - dlaczego nie. Wbiega z głową do modnego basenu, ale nie traci trzeźwości umysłu - nie przekracza granicy ekstrawagancji, która ukrywa zły smak.

Będąc modnym wtajemniczonym, Ksenia nie idzie w ślady mody i nie staje się jej ofiarą, wręcz przeciwnie, wydaje się flirtować z nią - ze zwykłą ironią i kokieterią próbuje różnych obrazów i łatwo się zmienia.

Cokolwiek wkłada Ksenia, ona sama jest zawsze na pierwszym planie - ubrania nie przesłaniają celebryty, tylko podkreślają jej wizerunek i nastrój.

Miłość do biżuterii i torebek

Luksusowa biżuteria organicznie wygląda tylko na czerwonym dywanie. W zwykłym życiu Ksenia woli niezwykłą biżuterię, wybierając kolczyki i pierścionki od swoich ukochanych projektantów dziewczyn, na przykład od Yany Raskovalovej lub od niektórych nowych marek koncepcyjnych.

Osobno warto zauważyć miłość Kseni do toreb i sprzęgieł. Wybiera je zarówno na buty, jak i na kolor stroju i tylko na nastrój.

FOTO: Instagram