Jak nosić czarne rzeczy latem i wyglądać stylowo

Yves Saint Laurent zawsze kochał czerń i uważał ją za najbardziej elegancką. Projektantka zapewniła, że ​​aby uzyskać spektakularny wizerunek, kobieta musi tylko nosić czarną spódnicę z czarnym swetrem i iść obok swojego ukochanego mężczyzny. Pamiętaj, jak kiedyś Vamsdy z rodziny Addamsów powiedział: „Przestanę nosić czarne, gdy pojawią się ciemniejsze kolory”. Givenchy, Balmain, Versace, Tom Ford, Dolce & Gabbana, T by Alexander Wang, Victoria Beckham i inne wiodące marki tego lata polegały na kolorze czarnym. Jak nosić czarne rzeczy w lecie i wyglądać organicznie czytać w naszym artykule.

Wybierz ubrania

Latem wybieraj czarne rzeczy z lekkich materiałów - jedwab, szyfon, koronki, len i luźny dżins. Należy pamiętać, że tkanina bawełniana zanika w jasnym słońcu i staje się brzydka, dlatego te rzeczy należy szczególnie uważnie monitorować. Ponieważ czerń przyciąga maksymalnie promienie światła i ciepła, może to powodować przegrzanie - wybierz rzeczy najbardziej otwarte. Na przykład rozcięte dżinsy, opadające topy, krótkie topy, sukienki z odkrytymi plecami, asymetryczne sukienki i topy na jedno ramię. I oczywiście nie zapomnij użyć filtrów przeciwsłonecznych o wysokim stopniu ochrony. Oprócz otwartych ubrań, latem jest wygodny w czarnych strojach, na przykład w szerokich spodniach lub spódnicach płynących po podłodze i surowych kurtkach, modnych szortach i kurtkach bomber, które zastępują zarówno kurtkę, jak i wiatrówkę.

Gra tekstur

Ubrany na czarno od stóp do głów, baw się teksturami: gładki materiał i koronka, rąbek i skóra. Wygląda o wiele bardziej interesująco i nie wygląda jak niepozorny mundur. Kolejnym zwycięskim rozwiązaniem jest dekoracyjne wykończenie, które dosłownie przekształca lakoniczne rzeczy.

Dodaj akcenty za pomocą akcesoriów. W przypadku wizerunku wyłącznie czarnych przedmiotów, butów, torby, paska, biżuteria może być jasna. W tym sezonie projektanci proponują eksperymentowanie z odcieniami metalu, grając na kontraście z matowym i błyszczącym.

Zadbaj o ubrania

Pomimo tego, że czerń jest szczupła, latem szczególnie przyciąga uwagę, dlatego staraj się wybierać ubrania, które naprawdę korygują wady figury. Ponadto czerń nie wybacza nieporządku i nieporządnego wyglądu. Upewnij się, że kurz nie gromadzi się na ubraniach, nie wygląda na wyprany i pomarszczony. Pierz ubrania specjalną odżywką do czarnej bielizny i użyj rolki z taśmą, aby usunąć cząsteczki kurzu.

Przykład gwiazdy

Angelina Jolie, Victoria Beckham, Kim Kardashian, Kristen Stewart, Rosie Huntington-Whiteley, Lily Aldridge - wśród czarnych fanów jest wiele celebrytów. I chociaż czarny kolor latem jest bardziej odpowiedni na głośne imprezy i czerwony dywan, w przykładach gwiazd widzimy, że w życiu codziennym nie należy ich lekceważyć. W końcu czerń jest najbardziej eleganckim i wszechstronnym kolorem, który można łatwo łączyć z innymi odcieniami.

FOTO: style.com, eastnews.ru
Czytaj także:

Rajstopy na lato: jak wybrać

10 fajnych kwiatów potrzebujemy tego lata