7 najbardziej niepraktycznych rzeczy na nasze lato

W okresie sprzedaży bardzo trudno jest oprzeć się pokusie zakupu fajnej, ale bezużytecznej rzeczy. Obniżona cena dosłownie przysłania wszelkie argumenty umysłu, a same dłonie noszą spódnice, spodnie i czapki uzyskane w uczciwy sposób podczas polowania w kasie. Redakcja opracowała listę rzeczy, które absolutnie nie „dogadują się” w naszym klimacie. Odnoszą się do niepraktycznych zakupów, zajmowania miejsca w szafie i czekania na ich czas, a on może nigdy nie przyjść. Więc co nie jest warte wydawania pieniędzy w lecie?

Przytnij top

Koszulka lub top odsłaniający brzuch wygląda pięknie tylko u dziewcząt o idealnej figurze. Jeśli twoja prasa nie jest najlepsza, coś takiego tylko to podkreśli. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego należy zignorować tę rzecz. Głównym problemem topu jest to, że noszenie go latem na naszych szerokościach geograficznych jest prawie niemożliwe, ponieważ pogoda z reguły nie zawsze nas cieszy.

Ultra krótkie spodenki

Nawet jeśli jesteś stonowaną sylwetką i pięknymi pośladkami, zastanów się dwa razy, zanim założysz w mieście krótkie spodenki. Taki model jest odpowiedni tylko na plaży, poza tym wygląda wulgarnie, którzy mają ponad dziesięć lat. Wybierz szorty o klasycznej długości, które wyglądają dość organicznie w mieście i nie powodują dezorientacji innych.

Letnie buty

W naszym kraju chodzimy w zamkniętych butach prawie przez cały rok, więc pomysł noszenia butów w lecie wydaje się absurdalny. Z jakiegoś powodu wiele osób w Rosji kupuje koronkowe buty, które wyglądają bez smaku i dawno przestały być modne. Jeśli nadal chcesz kupować letnie buty, postaw na modele zamszowe lub lniane, które można nosić ze strojami w stylu boho.

Pantaloony

Spodnie tego modelu raczej nie nadają się do noszenia na co dzień. Faktem jest, że twoje nogi będą wyglądać na nich krótsze, a twoja postać będzie szersza, jeśli wybierzesz je nieprawidłowo. Jednym słowem, w ogóle nie ozdobią kobiecej postaci. Jeśli te niuanse Ci nie przeszkadzają, kup modne kulisy. Jedyne zastrzeżenie: noś je z przyciętymi kurtkami i swetrami, kurtkami, w przeciwnym razie będziesz wyglądać nieostrożnie.

Ubrania wyszczuplające

Latem jest bardzo gorąco i duszno, dlatego ważne jest, aby ubrania przepuszczały powietrze i pozwalały skórze „oddychać”. Jeśli nie możesz tego zrobić bez przeciągania ubrań, wyjmij je z szafy przynajmniej latem, ponieważ prowadzi to do stagnacji krążenia krwi, co następnie powoduje obrzęk i inne problemy z żyłami. Ponadto niewygodna, obcisła odzież wywołuje rozwój cellulitu. Uwaga!

Kapelusz z szerokim rondem

Latem nie da się obejść bez słomkowego kapelusza. Nie jest to zaskakujące, ponieważ taki kapelusz jest nie tylko pięknym dodatkiem, ale także przydatnym. Szerokie pola chronią oczy i skórę przed jasnym światłem słonecznym. Najważniejsze jest, aby wybrać czapkę ze słomek, ale lepiej odmówić modnym modelom wykonanym ze sztucznych materiałów, na przykład pod zamszem, tylko się w nich pocą.

Modele szerokopasmowe również nie są najlepszym wyborem, ponieważ nadają się tylko na upały, a w mieście taki model jest niepraktyczny: zamyka recenzję. Jednym słowem dziewczyna w szerokim rondem będzie wyglądać bardzo dziwnie.

Sandały na wysokich i niestabilnych obcasach

Szpilki zawsze przyciągają uwagę właściciela, dlatego wiele dziewcząt woli nosić takie buty w życiu codziennym. Latem buty zastępuje się sandałami, nagle okazuje się, że nie są tak wygodne jak łódki, aw torbie zawsze powinna znajdować się łata, ponieważ sandały bardzo mocno pocierają stopy. Latem chcę spontanicznie zmieniać swoje plany, ale w butach na wysokim obcasie jest to problematyczne - po pracy na piknik w takich butach trudno jest iść do parku. Jeśli nie możesz odmówić pięty, oferujemy kompromis - sandały na koturnie, w których wygodnie jest poruszać się po mieście.

FOTO: pinterest.com
Czytaj także: