Stać na: 25 najbardziej stylowych modeli zegarków na każdą kieszeń

Minimalizm

Minimalizm jest zawsze istotny. Lakoniczne modele, nie obciążone dodatkowymi detalami, harmonijnie pasują do codziennego wyglądu. Wiele marek w tym sezonie zdecydowało się porzucić nawet cyfry na tarczy, takie jak marka 33 Element. Zaletą takich modeli jest to, że nie kładą one silnego nacisku na siebie, więc nie można oszczędzać na biżuterii i nie bać się przesadzić.

Niezwykły kształt

Trend asymetrii i geometrycznych kształtów rozprzestrzenił się nie tylko na ubrania, ale także na akcesoria. Zegarki z okrągłymi lub kwadratowymi tarczami, choć klasyczne, stały się dla wielu dość trywialne.

Surrealistyczny model oferuje na przykład dom jubilerski Cartier. Tarcza tego zegarka, stworzona jakby na podstawie obrazu Salvadora Dali „Stałość pamięci”, jest wykonana w nietypowej formie z „pływającymi” numerami. Takie awangardowe akcesorium niewątpliwie stanie się punktem kulminacyjnym Twojego wizerunku i przyciągnie spojrzenia innych. Marka biżuterii NIKA oferuje prostszy model, ale nie mniej interesujący z tego - trio przecinających się kwadratów.

Z wystrojem

Dla miłośników żywych akcesoriów marki oferują zegarki z różnymi elementami dekoracyjnymi: dżetów, kamieni szlachetnych, haftu i nadrukowanymi paskami. Na przykład Michael Kors oferuje zegarek z niebieską tarczą zdobioną kamieniem, który przypomina gwiaździste niebo.

Gucci oferuje również ciekawe opcje: zegarek z paskiem z tkaniny naciągniętym na tarczę, który zamiast cyfr ma haft z charakterystyczną pszczołą. Uważaj na modele, które są bogato zdobione kryształkami na całej tarczy lub pasku. To nie jest najbardziej uniwersalna opcja: taki zegarek bardziej pasuje do wieczorowych stylizacji.