7 modnych sposobów na wyszczuplenie

Nawet podczas regularnych ćwiczeń na siłowni i prawidłowego odżywiania czasami nie jest możliwe uzyskanie idealnej sylwetki swoich marzeń, ponieważ dziewczyny zawsze mają w sobie jakieś wady. Mamy dobrą wiadomość: ten problem można łatwo rozwiązać, jeśli opanujesz kilka modnych technik, które pomogą wizualnie osiągnąć wydłużoną i smukłą sylwetkę.

Odzież z dekoltem w szpic

Jeśli chcesz wyglądać szczuple i efektownie, powinieneś pozostać na topach i swetrach z dekoltem w szpic. Ta technika pozwala skierować uwagę z ramion na dekolt, a także na szyję, dzięki czemu jest wizualnie dłuższa. Właściciele wąskich ramion i szerokich bioder muszą wybrać ubrania z podłużnym dekoltem-łódką.

Właściwy wybór kolorów odzieży

Wybierz ubrania w ciemnych kolorach - szarym, zielonym, niebieskim, brązowym i bordowym. Nie zastanawiaj się nad wielokolorowymi ubraniami, ponieważ mogą one uzupełnić sylwetkę.

Noś bieliznę

Nie zaniedbuj bielizny korekcyjnej. Oczywiście nie jest to opcja na każdy dzień, ale zrobi to w nagłych przypadkach. Nie możesz obejść się bez takiej bielizny, na przykład, jeśli masz na sobie sukienkę z płaszcza lub suknię wieczorową o obcisłej sylwetce. Cate Blanchett, Reese Witherspoon, Jessica Alba i inne znane osoby używają tej techniki.

Wybierz odpowiednie akcesoria

Właściwy wybór akcesoriów jest bardzo ważny, ponieważ zależy od nich, jak ogólnie będzie wyglądał obraz. Pamiętaj, że kolorowe akcesoria przyciągają uwagę właściciela. Dlatego ważne jest, aby zachować proporcje przy wyborze biżuterii, jeśli chcesz podkreślić swoje zalety, a nie skupiać się na brakach. Na przykład, jeśli masz dużą figurę, biżuterię warto również wybrać masywne. Mała biżuteria zostanie utracona i podkreśli figurę, która będzie wyglądać jeszcze bardziej na ich tle.

Miłość do dżinsów

Dżinsowa lub dżinsowa koszula to świetna opcja, aby ukryć wszelkie wady ze względu na grubą tkaninę. Jeśli wybierzesz w co się ubrać - jedwabną bluzkę lub grubą dżinsową koszulę, a następnie preferuj tę drugą, na pewno nie stracisz!

Prawidłowe spodnie

Jeśli jesteś właścicielem curvaceous, powinieneś wybrać spodnie o prostym kroju lub rozszerzające się z kolan. Ale wąskie modele i niski stan, niestety, nie ozdobią cię.

Zakład na kobiecość

Właściciele przepysznych form nie powinni ukrywać ich za bezkształtnymi strojami. Jeśli kołyszesz pośladki przez całą wiosnę, możesz kupić ołówkową spódnicę, która podkreśla twoje wysiłki. Taka spódnica doskonale ukryje wszystkie wady i podkreśli zgięcie bioder i smukłych nóg. Możesz uzupełnić obraz o łodzie na cienkich obcasach. Przydatna rada: spódnica z rozcięciem z przodu wygląda bardziej efektywnie niż spódnica z rozcięciem z tyłu, w końcu jest to opcja bardziej biurowa.

Właściciele wspaniałych form powinni preferować sukienki o trapezoidalnej sylwetce. Nie powinien ściśle przylegać do sylwetki i skupiać się na biodrach. Wybierając nadruk, zwróć uwagę na pionowy pasek lub mały wzór.

FOTO: Instagram