Lekcje stylu: 5 oznak braku smaku

Aby dobrze wyglądać, nie musisz mieć fortuny. Przykład celebrytów w tym względzie jest bardzo odkrywczy: nawet przy pełnym dobrobycie materialnym wielu zatrudnia pracowników stylistów, którzy wybierają dla nich ubrania nie tylko na potrzeby publikacji, ale także na co dzień. Redakcja znalazła kilka typowych błędów, które wskazują, że nie masz wyczucia stylu. Znajdź i napraw je!

Nie wiem, jak zrobić garderobę według schematu kolorów

Umiejętność prawidłowego łączenia kilku kolorów w ubraniach to sztuka, której niestety nie każdy ma. Nie powinieneś używać kilku jasnych kolorów na raz, jeśli nie wiesz dokładnie, jak dobrze będziesz wyglądać w ten sposób. Zacznij od podstaw - spróbuj poprawnie połączyć różne odcienie tego samego koloru na obrazie, na przykład czerwony i różowy, niebieski i niebieski, a następnie oceń wynik. Dzięki temu stopniowo rozwiniesz poczucie stylu i zrozumienie, które kolory najbardziej Ci odpowiadają, które lepiej ze sobą połączyć - nie będziesz się bał tej modnej pomyłki.

Noś podróbki drogich marek

Fałszywy, fałszywy, replika, wysokiej jakości kopia - słowa są różne, ale mają jedną istotę. Nie kupuj replik drogich marek. Co rozumiemy przez to: jeśli rzecz nosi nazwę marki, ale nie jest oryginalna, to jest to podróbka, nie ma miejsca w szafie stylowej dziewczyny. Rzeczywiście, w kolekcjach niezbyt drogich, ale nie mniej fajnych marek, można znaleźć wiele godnych opcji. Naucz się rozumieć trendy i znajdować ciekawe modele w przystępnych markach.

Niewłaściwe akcesoria

Idealny obraz jest niemożliwy bez odpowiednio dobranych akcesoriów, które dodadzą właściwe akcenty i uzupełnią obraz. Nie wkładaj wszystkiego w siebie, wybierz akcesoria do konkretnego obrazu, buduj na ogólnym stylu i kolorystyce. Nie chodzi tylko o torby, ale także o biżuterię, nakrycia głowy. Na przykład latem możesz uzupełnić wygląd słomkowym kapeluszem, zrobić stylowy turban z szalika.

Nie noś ubrań

Dobry smak to umiejętność wyczucia, co Ci odpowiada zarówno pod względem kolorystycznym, jak i stylistycznym. Zwykle ta umiejętność pojawia się na przestrzeni lat metodą prób i błędów, ale do trzydziestki prawie wszyscy wiedzą, jaki styl odzieży preferuje, co jest dla niej korzystne. Jeśli nadal nie wybierzesz ubrania dla swojego typu figury, jest coś do przemyślenia. Na przykład obcisła sukienka nie ozdobi dziewczyny w rozmiarze plus, chude jeansy nie będą pasować do dziewczyny o wąskich biodrach i szerokich ramionach, a sukienka z obniżoną talią doda pary rozmiarów kobiecie z szerokimi biodrami. Rozważ cechy postaci, aby ukryć wady i pokazać zalety.

Pochwal się swoją bielizną

Kolejnym błędem popełnianym przez wiele kobiet jest podglądanie bielizny. Stringi mogą wychodzić spod dżinsów, a kontrastujące ramiączka stanika przeplatają się z paskami na górze. Wszystko to było popularne w 2000 roku, ale teraz taka szczerość to złe maniery, ryzykujesz zepsucie swojej reputacji.

FOTO: pinterest.com