Stylowa klatka: 15 aktualnych artykułów z najmodniejszym nadrukiem sezonu

Komórka obsesyjnie błysnęła w kolekcjach jesień-zima 2018/2019 wielu projektantów. Dwa autentyczne czerwono-czarne kostiumy w kratę były obecne u Christiana Diora, Diana Kvariani stworzyła zestaw w delikatnych liliowych kolorach, a u Burberry i Calvina Luo można znaleźć rzeczy w „kratowej” klatce w kratkę.

Rzecz w klatce może stać się stylistyczna na twoim obrazie. Dzięki niemu możesz skomponować kilka zdjęć w różnych stylach. Na przykład sukienkę w kratkę, taką jak marka Beaufille, można nosić z łodziami w biurze, z trampkami na spacer lub w celu dodania jasnych akcesoriów i pójścia na imprezę. Płaszcz w kratę z powodzeniem zagra o Twoją elegancję w połączeniu z botkami na obcasie i jedwabnym szalikiem.

Kurtki i kraciaste spódnice mogą sprawić, że podążasz za stylem preppy, lub mogą przynieść lekki styl mody z lat 60., zainspirowany obrazami najlepszych modelek z tamtych czasów Twiggy. Aby nie zmienić się w dwudziestoletnią Britney Spears w kraciastą minispódniczkę z gołym brzuchem, wybierz modele o średniej długości. Noś je z bluzkami, bluzkami, koszulkami - w zależności od tego, dokąd zamierzasz jechać.

Jeśli chodzi o kurtki w klatce, będą pasować do dżinsów i będą dobrze pasować do stroju biurowego. Jednak w drugim przypadku należy zwrócić uwagę na kolorystykę: odrzuć zbyt jasne odcienie i wybierz klasyczną szarą lub niebieską komórkę.