Feniran: przełamuje stereotypy w leczeniu ran!

Lato to sezon gier na świeżym powietrzu, fitness na świeżym powietrzu, zabawnych pikników i pływania ... W tej chwili większość z nas stara się przebywać na świeżym powietrzu tak często, jak to możliwe, a otarcia, zadrapania, małe rany są nieuniknione, szczególnie u dzieci. Każda skrzynia z lekarstwami podróżnymi ma jod, bandaż, nadtlenek wodoru ... Ale czy wiesz, że pojawił się nowy lek, który zastąpi wszystkie te leki, a nawet sprawi, że leczenie ran będzie bezbolesne?

Od dzieciństwa pamiętamy, że każda rana potrzebuje:

spłukać, zdezynfekować,

poczekaj, aż wyschnie iw żadnym wypadku nie dotykaj skorupy utworzonej na powierzchni.

We wspomnieniach z dzieciństwa każdej normalnej osoby jest kilka odcinków o tym, jak twoja matka biegła za tobą z bąbelkiem „zieleni” w dłoniach, a nawet obiecała „dmuchnąć”, ale nigdy nie chciałeś dać jej złamanego kolana do przetworzenia. Palenie, nowy ból dotkniętego obszaru skóry - nie, nie tylko!

Suszona skorupa? Ręce, jak zaczarowane, rozciągają się, by ją oderwać ...

Na szczęście nadszedł czas, kiedy można zapomnieć o zielonkawej, jodowej i nieestetycznej skórce. Teraz nie ma potrzeby znosić pieczenia, a następnie długo czekać, aż rana się zagoi. Żel „Feniran” - wyjątkowa nowość, dzięki której zmienia się cały algorytm opieki nad małymi ranami i oparzeniami.

Wystarczy powiedzieć, że żel:

nie pali się, ponieważ nie zawiera alkoholu,

łagodzi ból i dezynfekuje

przyspiesza proces gojenia o 40%,

ma efekt chłodzący

eliminuje suchą skórkę, która zwykle tworzy się na ranach.

Ale z powodu czego i jak to się dzieje?

Ze względu na swój skład Feniran wyraźnie różni się od zwykłych środków dezynfekujących i leczniczych. Jego skład zawiera tak unikalną substancję jak

Co może ograniczyć użycie Feniranu?

Wybierając się na wakacje lub jazdę na rowerze, nie zapomnij zabrać ze sobą Fenirana, zwłaszcza jeśli masz ze sobą dzieci.

Jeśli ty lub twoi bliscy „zarobili” na otarciach lub drobnych skaleczeniach na wakacjach, nie zniechęcaj się drobiazgami i weź to pod uwagę: amerykańscy naukowcy z Ohio State University przeprowadzili ciekawy eksperyment, w którym okazało się, że drażliwi ludzie leczą rany w 4 razy wolniej niż właściciele spokojnej natury!

Zadbaj o siebie i nie pozwól, by nic przyćmiło Twoją aktywność na świeżym powietrzu!

Jako reklama