Idealny hit: jak łączyć różne nadruki jednym wyglądem i wyglądać stylowo

Monochromatyczny pasek i kwiatowy nadruk.

Monochromatyczny pasek jest jednym z najprostszych i najbardziej uniwersalnych wydruków, który najłatwiej jest łączyć z innymi wydrukami. Należy jednak kierować się następującą zasadą: z dwóch odbitek jeden powinien być z drobnymi detalami, a drugi z większymi. Więc nie przeciążasz obrazu i nie czynisz go zbyt kolorowym. Sugerujemy zabranie jednej rzeczy w cienki monochromatyczny pasek i uzupełnienie jej o rzecz z kwiecistym nadrukiem z dużymi różami. Upewnij się, że akcesoria są dyskretne i nie zawierają jasnych elementów.

Nadruk klatki i zwierząt

Mieszając dwa odbitki, można również przestrzegać innej zasady: jeden kolor ujednolicający powinien pojawić się na wydrukach. Może to być tło wydruków w jednym kolorze lub szczegóły zdjęcia. Z tego powodu lakonizm pojawia się na obrazie, a dwa kontrastujące wzory wyglądają harmonijnie. Na przykład możesz wziąć spodnie w dużej trójkolorowej klatce, w której kluczem jest niebieski, i niebieskiej bluzce z nadrukiem małego zwierzęcia. W naszym przykładzie, oprócz jednego koloru ujednolicającego, istnieje również przecięcie kolorów w szczegółach rysunków. Ważnym czynnikiem, o którym należy pamiętać w eksperymentach z odbitkami, jest jasność i nasycenie rysunków. Upewnij się, że nasycenie kolorów obu wydruków jest takie samo (na przykład połącz pastelowy kwiatowy wzór z pastelową klatką itp.).

Groch i geometria

Groch i geometryczny wzór są z powodzeniem łączone ze sobą. Sugerujemy zabranie białej spódnicy z dużego czarnego groszku i wybranie swetra z małym czerwonym wzorem na górze. Aby wygładzić kontrast, podstawą takich wydruków powinien być również jednolity kolor, o którym wspomniano powyżej. W naszym przykładzie jest biały. Dzięki tej kombinacji wzorów unikaj skomplikowanych sylwetek i asymetrycznych cięć, w przeciwnym razie ryzykujesz zbyt daleko idące geometryczne kształty. Akcesoria w ten sposób wybierają zwykły i nie daj się ponieść biżuterii.