35 najlepszych mini tatuaży gwiazd

Celebryci, tacy jak David Beckham i Reese Witherspoon, używają swoich ciał jako płótna, dekorując je ciekawymi tatuażami - od subtelnych oznakowań po całe rękawy. Często przypominają swoim właścicielom o wielkiej miłości lub są robione na cześć urodzonych dzieci i czczonych rodziców. Czasami jest to symbol jakiegoś niezapomnianego wydarzenia lub ulubionego cytatu, który stał się mottem. Mówią, że tatuaże mogą zmienić karmę osoby. dokładnie zbadał 35 najciekawszych mini-tatuaży różnych gwiazd i jest gotowy, aby ci je pokazać!

Leah Michelle

Amerykańska piękność Leah Michelle, gwiazda musicali i serialu telewizyjnego „Chór”, ma aż 13 tatuaży na ciele. Wszystkie pokazują ważne wydarzenia dla aktorki. Na lewym nadgarstku widać złotą gwiazdę, po prawej - zwrot „Wierzę”, na palcu jest parująca filiżanka kawy na cześć zmarłej babci, na lewej stopie napis „Wyobraź sobie”, na prawej stopie są motyle, na biodrze ptak, na piersi krzyż a na lewym ramieniu znajdują się dwie nuty królowej Bohemian Rhapsody. Co ciekawe, aktorka nadal będzie ozdabiać swoje ciało, czy 13 to jej szczęśliwa liczba?

Kylie Jenner

Najmłodszy z klanu Kardashian głęboko szanuje starszych krewnych, jej niedawny tatuaż jest tego potwierdzeniem. 18-letnia modelka uwieczniła na ciele na czerwono imię babci, zapisane na podkreśleniu dziadka. Dziewczyna z tatuażem uwielbia pokazywać fanów na Instagramie. Na przykład wcześniej gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pokazała biodro ze szkarłatną inskrypcją sa-ne-te (prawdopodobnie od słowa poczytalność - „poczytalność”). Co ciekawe, Kylie wskazuje na jej roztropność lub stara się ją znaleźć?

Amanda Seyfried

Ale amerykańska aktorka Amanda Seyfried wybrała o wiele mniej „głębokie” słowo na tatuaż (z wyjątkiem dosłownego tłumaczenia). Prosty napis „Minge” po wewnętrznej stronie stopy na brytyjskim slangu oznacza „pochwę”. Gwiazda twierdzi, że uwielbia wulgarne żarty, a to słowo wywołuje jej uśmiech. Oto nieoczekiwany zwrot od romantycznej bohaterki musicalu „Mamma Mia!”.

Lindsay Lohan

Rebel Lindsay Lohan jest także fanem tatuaży. Według plotek na jej ciele jest już ich siedem! Na przykład na prawym nadgarstku - cytat z hollywoodzkiej legendy Marilyn Monroe „Odradzam się sam”, a po lewej - zdanie „Każda osoba jest gwiazdą i zasługuje na prawo do migotania” w otoczeniu niebieskich, zielonych i żółtych gwiazd. Na palcu wskazującym aktorki pojawiło się ostrzeżenie „Ciii…”, na nadgarstkach - gwiazda i „oddychaj”, dłoń jest ozdobiona sercem, a na dole pleców - frazą „La Bella Vita”.

Rosie Huntington-Whiteley

Angielska supermodelka i dziewczyna aktora Jason Statham, Rosie Huntington-Whiteley, jest także miłośniczką mini tatuaży. To prawda, że ​​w jej hobby dziewczyna jest skromna i konserwatywna. Zauważyliśmy jej serce na lewym nadgarstku, kontury gwiazdy na prawej kostce i uroczego kolibra na lewym nadgarstku.

Selena Gomez

Nastoletnia idolka Selena Gomez lubi rysować małe postacie i znaki na swoim ciele. Najpierw wykonano tymczasowe zdjęcia wykonane przez aktorkę, na przykład mały krzyż na jej ramieniu (rzekomo z powodu religijności dziewczyny), aby wykonać tatuaż. Pierwsza prawdziwa nuta była na lewym nadgarstku. Następnie pojawiły się cyfry rzymskie na karku, zbieżne z datą urodzenia matki Seleny. Nawiasem mówiąc, takie tatuaże z datami są bardzo popularne zarówno wśród gwiazd, jak i ich fanów. Lista „wiecznych” obrazów na tym się nie kończyła: pod łopatką znajduje się teraz „bardzo skromny” napis w języku arabskim: „przede wszystkim kocham siebie”.

Hilary Duff

Beauty Hilary Duff to kolejna wszechstronna osobowość w naszej recenzji. Dziewczynie udało się pracować jako aktorka, piosenkarka, przedsiębiorca, modelka i producent. Amerykańska pasja do tatuaży nie przeminęła. Ciało gwiazdy ozdobione jest sześcioma minimalistycznymi obrazami. Wśród nich jest kilka symboli: kotwica, gwiazda, serce. Ponadto Hilary uwieczniła zwroty „Niech tak będzie” („niech tak będzie”), „Ma petite amie” („moja dziewczyna”) i słowo „Świeć” („świecić”). Ostatni tatuaż przypomina aktorce, jak ważne jest utrzymanie wewnętrznego światła, pomimo wszystkich problemów na całym świecie.