Efekt kuszenia: modna jesienna bielizna

Najbardziej przyjemnym wydatkiem na garderobę jest rozpieszczanie się nową, piękną bielizną. Nawet niewidoczny pod ubraniem, daje nam pewność siebie i seksualność. Jaka bielizna jest popularna tej jesieni, przeczytaj naszą recenzję.

Styl: Retro

Projektanci czerpią inspirację z obrazów retro i tworzą zmysłowe zestawy, czerpiąc z wizerunków bohaterek Helmuta Newtona, a także Madonny i Betty Page. Styl retro to przede wszystkim majtki z wysokim stanem i koronkowym body. Wszelkiego rodzaju gorsety, pończochy z pasami również należą do czasów, gdy nawet w życiu codziennym kobieta była standardem piękna. Wszystkie te szczegóły nadają obrazowi dodatkowy urok.

Kolor: nasycony

Jaki kolor bielizny wybrać tej jesieni? Oczywiście kolory jesiennych liści - bordowy, zielony, czerwony i złoty. Również w tym nurcie wszystkie odcienie niebieskiego i niebieskiego, klasyczne czarno-czerwone zestawy, a także kość słoniowa, są nadal aktualne. Różowa bielizna wygląda jasno i delikatnie, a także neutralnie i stylowo - we wszystkich odcieniach szarości.

Pomimo tego, że w tym sezonie nacisk kładziony jest na zwykły len, nadruki cieszą się również dużym uznaniem. Jest to głównie delikatny kwiatowy wzór, groszki i nadruk kota, który jest modny w tym sezonie. Miłośnikom soczystych detali spodoba się bielizna z efektem tatuażu, gdy haft lub jego imitacja zostanie nałożona na przezroczystą podstawę.

Materiał: aksamit i koronka

Jesienią chcesz ciepła i romansu, pościel staje się bardziej wyrafinowana, w tym z powodu materiałów. W nowym sezonie jesiennym wielu projektantów wykorzystało szlachetny aksamit do produkcji bielizny. Jego delikatna i miękka konsystencja jest bardzo przyjemna.

Nie mniej popularna i koronkowa bielizna, w tym z drogiej ręcznie robionej koronki. Zwróć uwagę na len, który wystaje spod ubrania, na przykład w postaci koronkowego chokera lub wstążek splecionych na piersi.

Model biustonosza: bralet

Według ekspertów najbardziej przydatnymi modelami na piersi są modele biustonosza - bez kamieni i z miękką miseczką. Nie wyrządzają żadnej szkody, maksymalnie podkreślając naturalne piękno kobiecego ciała. Przezroczysty stanik bez miseczek, bez pompek i wkładek jest szczególnie odpowiedni dla dziewcząt o małych i średnich rozmiarach piersi.

Styl: Sport

Moda na sportowy styl życia otrzymała również wsparcie w trendach lnianych w tym sezonie. Coraz częściej w kolekcjach można zobaczyć oryginalne i żywe zestawy w sportowym stylu, biorąc pod uwagę wszystkie subtelności ruchu podczas aktywnego wysiłku fizycznego. Taką bieliznę można bezpiecznie kupić bez uszczerbku dla piękna i wygody.

FOTO: znaczki promocyjne