Już nie modne: 5 rzeczy, o których powinieneś zapomnieć tej zimy

Dopasowane kurtki puchowe

Dopasowane „puchowe kurtki” od dawna zajmują wiodącą pozycję w rankingu najmodniejszych rzeczy zimowych, aw 2019 r. Należy o nich całkowicie zapomnieć na zawsze. Taki model znacznie upraszcza obraz w najgorszym tego słowa znaczeniu i krzyczy o braku smaku właściciela. Zamień dopasowaną kurtkę puchową na kurtkę prostą lub „kokon”.

Sukienka sweter

Przytulna i ciepła dzianinowa sukienka z dużym dzianiny z obszernym kołnierzem, którą wielu ma w swojej zimowej garderobie, nie jest tak nieszkodliwa, jak się wydaje. Jeśli nie masz idealnie wyrzeźbionej sylwetki, ryzykując dodanie kilku kilogramów w biodrach, nosząc ten dzianinowy cud. Alternatywą może być sukienka z gęstej dzianiny średniej długości bez żadnych dzianinowych wzorów, która ukryje wady figury i sprawi, że obraz będzie bardziej zwięzły.

Bufiaste buty

Jeśli twoja aktywność nie wykracza poza granice miasta, odłóż na bok obuwie księżycowe. Ten but jest niewątpliwie odpowiedni na zimowe wakacje gdzieś w górach, ale nie pasuje do codziennej garderoby nowoczesnej kobiety. Bufiaste buty zauważalnie „przycinają” nogawkę, jeśli nie są noszone ze sprzętem narciarskim, ale na przykład do dżinsów. Istnieje wiele opcji wymiany: od płaskich butów po szpilki na kolanach.

Czapki z koralików lub kamieni

Kapelusz nie jest tak prosty, jak się wydaje. Czasami bardzo trudno jest znaleźć idealny model, więc nie komplikuj swojego zadania i nie odmawiaj czapek „klejnotami”. Często takie elementy dekoracyjne nie są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co może zepsuć ogólny wygląd Twojego obrazu. Zwykłe czapki beanie są odpowiednie w tym sezonie. Jeśli jednak są dla Ciebie zbyt nudne, spójrz na modele z haftem, ale niezbyt kolorowe.

Futra

Trudno argumentować, że w surowe rosyjskie zimy najlepiej ogrzać futro. To nie jest najbardziej budżetowa opcja dla odzieży wierzchniej, dlatego warto inwestować mądrze. Zapraszam do obejrzenia modeli, w których futro jest ciągnięte przez nitkę, dzięki czemu futro wygląda jak armia futrzanych gąsienic. Takie futra już służyły swojemu krótkiemu stuleciu i weszły w kategorię antyrendów. Wybierz zwięzłe modele bez dodatkowych szczegółów i wzorów, które zawsze będą odpowiednie.