Modne jesienne płaszcze przeciwdeszczowe

Nie można sobie wyobrazić jesiennej garderoby bez peleryny. Ta rzecz jest niesamowita w swojej wszechstronności - pasuje do dżinsów i garnituru spodni i łączy się z każdą sukienką. Długie i krótkie, z nylonu lub skóry, pod paskiem lub bez rękawów, gładkie lub ze zwierzęcym nadrukiem - w świecie peleryny pełna swoboda wyboru. Nasi redaktorzy postanowili uprościć trudne zadanie wyboru najmodniejszego atrybutu tej jesieni i przygotowali krótki przewodnik po aktualnych modelach sezonu.

Trencze

Trencz to niezachwiany poza sezonem klasyk. Tym razem warto dać pierwszeństwo modelom rzeczywistych odcieni jesieni, na przykład szmaragdu lub fioletu.

Rów z wodoodporną impregnacją Zara 9999 rubli

Płaszcze przeciwdeszczowe bez rękawów

Jednym z najbardziej odpowiednich modeli jesiennych są płaszcze przeciwdeszczowe bez rękawów, które wyglądają jak długie kamizelki. Te płaszcze przeciwdeszczowe dobrze komponują się z kaszmirowymi golfami i swetrami i nadadzą naprawdę stylowego wyglądu.

Płaszcz z krótkim rękawem Monki 4175 rubli

Peleryny i peleryny

Jeśli chcesz stworzyć pełen wrażeń wygląd, możesz obstawiać peleryny i peleryny, te ostatnie są po prostu niezastąpione w przypadku deszczu.

Peleryna przeciwdeszczowa Uterque 10 490 rubli

Obszerne płaszcze przeciwdeszczowe

U szczytu mody pozostaje również styl oversize, który zajmuje coraz silniejszą pozycję na wybiegu. Hit sezonu - obszerne płaszcze przeciwdeszczowe, jakby większy rozmiar, z raglanowym rękawem. Takie modne pozdrowienia z lat 80. Jeśli mówimy o kolorach, lepiej skoncentrować się na pastelowych odcieniach lub na jasnych i nasyconych kolorach.

Płaszcz H&M Lyocell 2999 rubli

Długie płaszcze przeciwdeszczowe

Najbardziej nietypowym modelem tej jesieni są płaszcze przeciwdeszczowe do kostek. Bohaterka Kim Basinger miała to samo przez 9 1/2 tygodnia. W deszczową pogodę taki płaszcz przeciwdeszczowy raczej nie będzie praktyczny, ale w innych przypadkach stanie się kluczowym elementem Twojego modnego wizerunku. Na każdy dzień lepiej wybrać płaszcze przeciwdeszczowe do połowy kostki.

Zamszowy płaszcz Asos ok. 5965 rubli

Modne kolory, nadruki i dekoracje

Klasyczne kolory są nadal aktualne - beż, szary, biały, niebieski i czarny. Jeśli dusza prosi o wakacje, idź jej śladem: nasycone kolory odzieży wierzchniej są jednym z kluczowych trendów sezonu. Zielony, żółty, czerwony, pomarańczowy ... - wybór należy do Ciebie. Hit sezonu - wojskowe płaszcze przeciwdeszczowe khaki.

Pastelowe kolory są również pożądane i mogą służyć jako kompromis między klasyczną gamą a modnymi jesiennymi wzorami.

Równie popularne płaszcze przeciwdeszczowe z geometrycznymi, zwierzęcymi, kwiecistymi nadrukami.

Szczególną uwagę zwraca się na tekstury i materiały. Oprócz zwykłej bawełny, poliestru i nylonu coraz częściej stosuje się skórę (w tym lakierowaną), zamsz, a nawet dżins.

Jeśli chodzi o rozwiązania dekoracyjne, wszystko jest jak dotąd konserwatywne. Można wybrać model jednorzędowy lub dwurzędowy, z kontrastowym skórzanym paskiem, odpinanym kołnierzem, a także broszki.

ZDJĘCIE: marki promocyjne, style.com