Styl cygański - trend sezonu

Miłość do kolorowych kwiatów i bogactwo akcesoriów, nieodłącznie związane z cygańskim stylem, organicznie wpasowują się w tłum jesiennych kolorów, niechęć do porzucenia letniej zabawy. Duch wolności i silnych emocji został wcielony w ten styl. Cygański naród powstał w Indiach, więc nie jest przypadkiem, że ma pstrokatą i wielowarstwową estetykę. Koczowniczy styl życia i rzemiosło Cyganów wymagały zauważalności, przekonania i sztuki, a na tym zostały zbudowane podstawy cygańskiego stylu. Wśród fanów tego stylu są Rihanna, Jennifer Lopez, Beyoncé, Ciara i wielu innych. Nauka praktycznego zastosowania stylu jeepsi.

Podstawy stylu cygańskiego

Łatwo jest odtworzyć styl Jeepsie za pomocą elementów innych trendów popularnych w tym sezonie. Na przykład jest zbliżony do boho, ale używa jaśniejszych kolorów i większych wydruków. Koronki i aksamit są również łatwe do dopasowania. Cygańskiego stylu nie można nazwać umiarkowanym, a tym bardziej niepozornym; użyje kontrastujących chwytliwych kombinacji kolorów i mnóstwa niezwykłych akcesoriów.

W codziennym życiu zaleca się, aby ten odważny styl był nieco stłumiony, aby nie wzbudzać niepokoju innych, ponieważ oprócz namiętnych romansów i pięknych tańców Cyganie kojarzą się z obsesją i kradzieżą.

Ubrania Jeepsey

Oprócz kolorowych kolorowych sukienek i wielopoziomowych spódnic w stylu jeepsi, możesz użyć kolorowych kimonowych szat, jedwabnych kwiatowych bluzek, a także wszelkiego rodzaju frędzlowych rzeczy, które są popularne w tym sezonie - od spódnic i toreb po zamszowe chusty. Kwiatowe wzory, lotki, warstwowe marszczenia, koronki - wszystko to w pełni odpowiada temu stylowi.

Sukienka Koton, dżinsy Juicy Couture

Różnorodne szale i szale uzupełnią obraz: można je nosić na ramionach, przywiązać do głowy i szyi, a nawet wiązać w talii. Cygański styl nie jest kompletny bez kapeluszy fedora, która jesienią dopełni skórzaną kurtkę lub płaszcz.

Ponczo Springfield, czapka mango

Buty w stylu cygańskim

Buty powinny być wygodne i płaskie. Zwróć uwagę na buty z niewielkim stałym obcasem, buty i botki z płaskimi podeszwami.

Niskie buty z paskami Asos Ryder, krótkie buty Deichmann

Jeśli jesteś na wakacjach, zrobią to sandały i gladiatorzy. Kolor butów jest głównie brązowy.

Akcesoria Jeepsey

Żółte złoto powraca w tym sezonie i jest w rękach fanów jeepów. Dla Cyganów złoto jest talizmanem szczęścia i ochrony przed złym okiem.

Długie kolczyki KoJewelry, pierścień Sokołowa

FOTO: Instagram, znaczki promocyjne
Czytaj także:

Styl wojskowy: trend sezonu

Styl Safari - trend sezonu