Gwiazdy w jesiennych kampaniach mody

Nowy sezon to nie tylko nowe zasady i trendy w modzie, ale także nowi bohaterowie. Każdego sezonu marki modowe prezentują swoje kampanie reklamowe. Ostatnio wiele wiodących marek zaprosiło nie tylko profesjonalne i wysoko płatne modele, ale także celebrytów. A czasami jest to całkowicie nieoczekiwana współpraca. Najjaśniejsze kampanie reklamowe jesieni 2016 roku z udziałem celebrytów znajdują się w przeglądzie Pasji.

Selena Gomez w kampanii Louisa Vuittona

23-letnia Selena Gomez od dawna przestała być czarodziejką z Waverly Place. Tej jesieni piosenkarka pojawi się w odważnej kampanii reklamowej Louisa Vuittona. Dlaczego tę kampanię można nazwać bezczelną? Nicolas Geschierre, dyrektor kreatywny marki, zbudował zdjęcia na kontrastach. Na przykład na jednym zdjęciu Selena nosi czapkę nauszną, skórzaną kurtkę i trzyma przed sobą małą torbę z monogramem marki, która przekazuje świeżość i zabawny nastrój zdjęcia, a na następnej zdawało się, że została przypadkowo sfotografowana na lotnisku w pobliżu prywatnego samolotu - w eleganckiej sukience i pół butach na obcasach. Gwiezdne życie: ciągłe podróże.

Courtney Love and Co. w kampanii Marc Jacobs

Kampania reklamowa każdej marki stanowi wyzwanie dla branży modowej. I to niekoniecznie prowokacja. Tej jesieni widzieliśmy wynik niesamowitej obsady aktorek, śpiewaków i mrocznych groteskowych modeli, pełnych wiktoriańskich obrazów grunge. Na tej liście uczestników znajdują się Missy Elliott, Courtney Love, Susan Sarandon, Marilyn Manson, tłum androgynicznych facetów i Cara Delevingne, których charyzma i poczucie humoru Marc Jacobs nieustannie deklaruje swoją miłość na Instagramie. Kendall Jenner dołączyła do gwiezdnej obsady gwiazd, choć jej opłata zostałaby uznana przez każdego za pieniądze wyrzucone na wiatr: praktycznie nie można jej było rozpoznać w kadrze.

Princess Olympia & Co. w kampanii Michaela Korsa

Michael Kors nakręcił w tym sezonie bardzo piękną kampanię mody ulicznej. Głównymi bohaterami stylu ulicznego są grecka księżniczka Olympia, Solange Knowles, Soo Joo Park i Nina Agdal.

Vanessa Redgrave w kampanii Gucci

Zdobywczyni Oscara aktorka Vanessa Redgrave w jej 79 latach może dać szanse wielu młodym aktorkom i modelkom. Zdjęcia do kampanii reklamowej Gucci odbyły się w rezydencji Vanessy i oczywiście ona sama działała jako modelka, prezentując się w różnych strojach na tle ogrodu i wnętrz swojego domu.

Lucy Liu w kampanii Bruno Magli

Jedną z najpiękniejszych kampanii reklamowych tego sezonu jest czarno-białe filmowanie Bruno Magli. Źródłem inspiracji do kręcenia były najlepsze filmy z Hollywood, na przykład jedno z nich zgaduje obraz Audrey Hepburn z filmu „Śniadanie u Tiffany'ego”.

Charlotte Gainsbourg w kampanii Gerarda Darela

Aktorka Charlotte Gainsbourg po raz 11 stała się twarzą kampanii reklamowej marki. Filmowanie kampanii odbyło się w domu Franka Sinatry, gdzie kiedyś nakręcono serię „Mad Men” i „Lubieżna Kalifornia”. Podstawą fotografowania są androgyniczne obrazy, które odzwierciedlają trendy mody w tym sezonie.

Willow Smith in Chanel Campaign

W wieku 15 lat córka Willa Smitha praktycznie nie jest gorsza od gwiezdnego ojca. Dziewczyna próbowała już siebie jako piosenkarka i aktorka, a ostatnio wkroczyła w świat mody, od razu zdobywając serca wielu wybitnych redaktorów i projektantów. W kampanii reklamowej Chanel reprezentuje linię słońca marki. Zdjęcia zostały wykonane w czerni i bieli, a z każdego zdjęcia dosłownie wywodzi się młodzieńcza śmiałość i charyzma.

Keira Knightley w kampanii Chanel

Imię Keira Knightley nie wymaga żadnego wyjaśnienia - wszyscy o niej wiedzą. I prawie wszyscy pamiętają najpiękniejszą kampanię reklamową Kiry dla Chanel w 2013 roku, kiedy aktorka zaprezentowała perfumy Coco Mademoiselle. Tym razem jednak została wybrana do kolekcji biżuterii marki. W sesji zdjęciowej Kira pojawia się jako elegancka i powściągliwa, ale mimo to seksowna kobieta, która dokładnie wie, czego chce. Naszym zdaniem jest to cudowne wcielenie dziewczyny Chanel.