Najbardziej stylowy na Instagramie: za kim podążać

Nawet w sieci społecznościowej możesz spędzać czas z korzyścią, jeśli właściwie utworzysz przyjaciela. Redaktorzy namiętności opracowali przegląd najciekawszych profili na każdy gust - oto stylowe mamy i fashionistki oraz inspiracje. Dodaj jako przyjaciela i zdobądź codzienną porcję inspiracji.

Natalya Davydova

Natalia jest blogerką, a ostatnio projektantką, a także pozytywną i modną dziewczyną. Chętnie dzieli się z czytelnikami wydarzeniami ze swojego życia, publikuje zdjęcia z reszty i, oczywiście, pokazuje modne obrazy. Jej styl jest klasyczny, ale zamiast surowych garniturów w ponurych kolorach, wybiera jasne odcienie i nadruki, które można chłodno ze sobą łączyć.

Jej strona w sieci społecznościowej przypomina bardziej przytulny klub kobiecy, do którego chcę stale wracać, ponieważ tutaj sama Natalya często komunikuje się ze swoimi subskrybentami i może polecić nie tylko sklep, w którym powinieneś kupić tę lub inną rzecz, ale także, na przykład, powiedzieć, jak ciekawe spędzić weekend.

Yana Fisti

Kolejną interesującą i pozytywną fashionistką jest Yana Fisti. Yana jest stylistką, wizażystką i blogerką modową. Ta dziewczyna jest żywym przykładem tego, że możesz osiągnąć sukces w dziedzinie mody za pomocą sieci społecznościowej.

Sekretem jej sukcesu jest jej wielka miłość do mody i jej pragnienie kolorowania szarego codziennego życia za pomocą jasnych kolorów za pomocą ubrań.

Sophie Eliseeva

Sophie Eliseeva jest nie tylko znaną blogerką modową i stylistką, ale także prowadzącą internetowy projekt Trendy Lab. Czy chcesz wiedzieć, co należy nosić w nadchodzącym sezonie, jak prawidłowo łączyć różne ubrania, aby elegancko stworzyć modną garderobę? Subskrybuj stronę Sophie - będziesz świadomy wszystkich trendów.

Wendy Nguyen

Wendy Nguyen mieszka w Los Angeles i zajmuje godne miejsce wśród sławnych ludzi w świecie mody ulicznej. Udaje jej się nie tylko prowadzić blog o modzie na Instagramie, który ma prawie milion obserwujących, ale prowadzi także działalność charytatywną.

Modne mamy na Instagramie

Elvira Ulyasova

Czy uważasz, że trudno jest być matką wielu dzieci? Elvira Ulyasova, matka czterech córek, odrzuca tę opinię, starając się nie tylko dobrze wyglądać, ale także dbać o swoje córki. Swoim przykładem Elvira pokazuje nam, że jeśli chcesz, możesz połączyć wszystko: szczęśliwe macierzyństwo, życie osobiste i troskę o siebie.

Natalya Goldenberg

Natalia jest utalentowaną stylistką i kupczynią, która po mistrzowsku łączy kluczowe trendy na jednym zdjęciu. Nie boi się wyglądać odważnie, odważnie, a nawet zabawnie, ale tego właśnie powinna się nauczyć wiele dziewcząt. Również jej małe córki uwielbiają się przebierać.

Elena Pestrova

Kolejna mama na Instagramie, która nie tylko świetnie wygląda, ale także bardzo pozytywnie wygląda na świecie. Na swojej stronie Elena dzieli się nie tylko swoimi modnymi zakupami, ale także różnymi przydatnymi informacjami. Na przykład udziela porad, jak prawidłowo wychowywać dzieci, pisze o swoim podejściu do sportu i wiele więcej. Oczywiście większość profilu tej pięknej dziewczyny zajmują posty o modzie, urodzie i kosmetykach.

Inspirujące profile na Instagramie

Instagram o modzie 60. i nie tylko

Jeśli tęsknisz za epoką hipisów, a może nawet chciałbyś się w tej chwili urodzić, zdecydowanie musisz zasubskrybować tę stronę. Tutaj znajdziesz zdjęcia ikon stylu z tej epoki, modne obrazy i wiele więcej.

Stylowe kobiety lat 70

Kolejny Instagram, który warto dodać dla inspiracji. Znajdziesz w nim zdjęcia znanych i odnoszących sukcesy kobiet tamtych czasów, które były głównymi ikonami stylu lat 70. ubiegłego wieku, na przykład Kate Bush, Linda Carter i wielu innych.

Alena Lavdovskaya

Jeśli lubisz oglądać zdjęcia w czasopismach i szalejesz za ilustracjami o modzie, zasubskrybuj Alenę Ławdowską. Znajdziesz tutaj nie tylko ciekawe szkice na temat mody, ale także zobaczysz, jak wyglądają zwykłe dni powszednie ilustratora mody i jak powstaje kolejne zdjęcie połysku w magazynie.

Linda Rodin

Oglądasz modne witryny sklepowe i myślisz, że nie pozwolisz sobie na zakup tej krótkiej obcisłej sukienki? Porzuć uprzedzenia i spójrz na tę kobietę. Linda ma 67 lat, ale wygląda znacznie młodziej, a jej styl jest wzorem do naśladowania. Z łatwością i naturalnie nosi tenisówki z dżinsami, łączy modne kombinezony z baletami.

Tanesha Avashti

Model plus-size Tanesh Avashti może dawać szanse wielu modelom. Jest pewna siebie, ma świetne wyczucie stylu i smaku. Tanesha to nie tylko piękno, ale także szczęśliwa matka i żona. Na jej Instagramie można znaleźć rekomendacje dotyczące właściwego wyboru ubrań dla dziewcząt z mundurami, porady dotyczące stylu. Bonus: fotografia mody samej Tanesha.

FOTO: Instagram.com