Ze spodniami, golfem i nie tylko: 4 stylowe sposoby noszenia szyfonowej sukienki tej zimy

Z golfem

Sukienka bez rękawów z otwartym tyłem lub głębokim dekoltem w zimnych porach roku może z łatwością ogrzać golf. Wybierz uniwersalne modele w podstawowych kolorach, które będą ściśle przylegać do ciała i nie będą tworzyć niepotrzebnych objętości. Jako górna warstwa obrazu idealnie nadaje się wydłużony płaszcz lub futro, a także wysokie buty. Takie połączenie nie pozwoli na „lukę” między obuwiem a odzieżą wierzchnią, a twoje szanse na zamrożenie znacznie się zmniejszą.

Ze spodniami lub dżinsami

Połączenie przeciwstawnych rzeczy - spodni i sukienek - na pierwszy rzut oka może wydawać się absurdalne. Jednak od dawna jest to modne urządzenie, więc nie powinieneś bać się takiego eksperymentu. Tworząc obraz za pomocą tej kombinacji, zwróć uwagę na style i materiał. Spodnie najlepiej wybrać nie za luźny krój, a sukienkę - wręcz przeciwnie: dzięki temu można uniknąć nieestetycznych ulg. Uważaj także na nadruki: niech sukienka będzie kolorowa, a spodnie gładkie.

Z dzianinowym swetrem

Przytulny i ciepły wygląd z sukienką pomoże stworzyć sweter z dzianiny o swobodnej sylwetce. Jeśli chcesz nosić go ze zwykłą suknią midi lub maxi, wybierz aktualne modele gęstych swetrów, na przykład z geometrycznym lub lampartowym nadrukiem. Dobrą parą kolorowej sukienki w kwiatek będzie zwykły sweter o stonowanym odcieniu.

Z bluzą

Miłośnikom sportowego stylu i wygody proponujemy połączenie sukienki i sportowej bluzy. Mieszanie stylów to trend, który utrwalił się zarówno w kolekcjach projektowych, jak i wśród najbardziej stylowych gości pokazów mody. Sportowa bluza z powodzeniem będzie wyglądać z sukienką o prostym kroju średniej długości. Możesz uzupełnić wygląd butami z płaskim dnem i ocieplić ponadwymiarową kurtkę puchową na górze.