7 oczywistych znaków, że jesteś zbyt rozpuszczony w wybranym (i zapomnij o sobie)

„Może dołączy do ciebie dzisiaj. Ale najpierw wyjaśnię swój brak ”

Być może ktoś zdecyduje się argumentować, że „proszenie o pomoc” z missus nie jest znakiem, że rozwiązałeś się u partnera, ale podstawową troską. Innymi słowy, upewniasz się, że robisz to, aby twój człowiek wiedział, gdzie cię szukać w razie nieprzewidzianych okoliczności. A może uważasz, że jest to oznaka dobrego smaku - informowanie bliskich o swoich planach. Psychologowie mają na ten temat odmienne zdanie. Dlaczego potrzebujesz takiego związku, kiedy musisz „poświęcać czas” i koordynować każdy krok z mężczyzną? Raczej chodzi o zaufanie - albo ufasz sobie nawzajem i nie widzisz nic złego w tym, że twój partner spotyka się z przyjaciółmi / uczestniczy w wydarzeniu bez ciebie, a nawet samotnie wyjeżdża na wakacje, albo szukasz powodów, aby je ograniczyć sposób wolności wybranego.

„Wczoraj poszliśmy do filmu, dziś odpoczniemy w domu, a jutro pójdziemy do jego przyjaciół”

Gdy tylko zaczniesz mówić „my” zamiast „ja” i zamiast swoich planów robienia tego, co lubi twój wybrany, tracisz osobowość i zaczynasz żyć życiem swojego partnera. W końcu być może naprawdę nie chciałeś chodzić na ten film ani spędzać weekendu z przyjaciółmi, bo w końcu masz swój własny, ale ciągle popełniasz te same błędy. A teraz, dla przyjaciół i krewnych, przestajesz być osobą, ale stajesz się jednym, z tymi samymi poglądami, myślami i pragnieniami. Na samym początku związku może to wydaje się miłe, ale z czasem przestajesz być zauważany. Dlaczego W końcu wszyscy od dawna rozumieją, że zrobisz to, co wybierzesz.

„Nie kupię sobie nowego stroju; lepiej kupię coś dla mojej ukochanej”

Nigdy nie powinniście zaspokajać pragnień innych ludzi ze szkodą dla własnych. Na przykład od dawna dbałeś o nową sukienkę, ale w tej chwili masz ograniczony budżet, więc decydujesz się wydać te pieniądze na garnitur męski. „Spędza dużo czasu na ważnych spotkaniach, potrzebuje go”, rozumiesz, robiąc gest dobrej woli. Oto tylko jeden mężczyzna raczej nie doceni tego czynu, jak byś chciał. Przyjmie to za pewnik i zauważy dla siebie, że nie możesz liczyć się ze swoimi pragnieniami - w końcu sam odsunąłeś się na dalszy plan. W końcu po prostu przestanie dawać ci prezenty, dawać znaki uwagi lub dokonywać zakupów dla siebie, myśląc o czymś, co nie zaszkodzi ci kupić. I tylko wzrusza ramionami za całe twoje niezadowolenie. W końcu pamięta, jak dobrowolnie odmówiłeś zakupu ze względu na niego, więc dlaczego teraz są kłótnie i starcia? Na przykład jedno małżeństwo doprowadziło ich związek do tego stopnia, że ​​mąż, gdy tylko zniknął (jego zdaniem), jego dżinsy lub koszula przestały idealnie siedzieć, natychmiast rzucił się do centrum handlowego i wrócił stamtąd z paczkami nowych ubrań. Tymczasem żona była zadowolona z rzeczy, które miała w szafie. Głowa rodziny nigdy nie przyszła do głowy zapytać, czy jego żona czegoś potrzebuje, czy nie. A wszystko dlatego, że na samym początku życia rodzinnego stawiła się w tle, pokazując, że jego pragnienia są znacznie ważniejsze niż jej marzenia. Czy warto zauważyć, że skandale, starcia i zniewagi są częstym zjawiskiem w tej parze?

„Nie chce, żebym kontynuował karierę, więc mój dyplom po prostu zbiera kurz na półce”

Gdy tylko zapomnisz o swoich ambicjach i pragnieniach, natychmiast zamienisz się w coś w rodzaju darmowej aplikacji dla mężczyzny, przestając inspirować go do nowych wyczynów. Dlaczego W końcu już czuje swoją wyższość - siedzisz w domu i opiekujesz się dziećmi, a on rozwija się w kierunku, w którym uważa to za konieczne. Nie ma ducha rywalizacji ani chęci przeskoczenia nad głową i osiągnięcia czegoś więcej. Przestajesz motywować go do nowych wyczynów, w wyniku czego stajesz się dla niego nieciekawy. Aby temu zapobiec, uzgodnij ze swoim partnerem, że masz określone cele, które chcesz osiągnąć. Psychologowie przypominają ci, że jeśli mężczyzna cię docenia i kocha, pomoże ci w realizacji twojego planu, będzie dumny z twoich osiągnięć i spróbuje zrobić wszystko dla siebie, aby osiągnąć nowy poziom.

„Załóżmy, że nie mam dość snu, ale ugotuję mu pyszne śniadanie”.

Psychologowie twierdzą, że gdy tylko zaczniesz zadowolić mężczyznę (na przykład wstaniesz wcześnie, aby ugotować pyszne śniadanie, pomimo złego samopoczucia lub pilnych spraw, które zgromadziłeś), wskaźnik atrakcyjności natychmiast zacznie spadać i odpowiednio , kawaler zacznie szukać bardziej odpowiedniej opcji. Rodzaj upartej kobiety, która nie będzie sprawdzana co minutę, czy wszystko jest w porządku z jej wybraną, jeśli czegoś potrzebuje. Przeciwnie, będzie budować relacje w taki sposób, aby ten mężczyzna spełnił wszystkie swoje zachcianki, starając się zdobyć przychylność, a okazja jest blisko.

„Nie obciążę go obowiązkami domowymi, ponieważ tyle pracuje”

Nawet jeśli pracujesz nie mniej niż wierny, z jakiegoś powodu nadal chronisz go przed obowiązkami domowymi, wierząc, że już zmęczył się w ciągu dnia, ale nic nie kosztuje, aby rozwiązać wszystkie problemy domowe, zająć się wychowaniem dzieci, zaplanować swoje nadchodzące wakacje, radzenie sobie z irytującymi krewnymi, przemyślenie menu na tydzień, zakup dużej liczby produktów i tym podobne. I kiedy jesteś na palcach, spacerując po zmęczonym dżentelmenie, co daje mu możliwość ponownego relaksu, na ogół przestanie cię szanować i da ci opiekę za pewnik. Dlatego nie zdziw się, jeśli z czasem usłyszysz niezadowolony okrzyk, dlaczego ośmieliłeś się spędzić, powiedzmy, godzinę czasu na ukochanej zamiast nadal spełniać wszystkie kaprysy mężczyzny.

„Będę czekał na jego telefon / wizytę o każdej porze dnia i nocy”

Kobiety, które są zbyt dostępne (w tym przypadku to nie kobiety miały więcej kawalerów niż palców na dłoniach, ale te, które są „otwarte” na wybranego dnia i nocy ”, z czasem tracą swoją atrakcyjność w oczach mężczyzn, co z kolei prowadzi do załamania relacji. Nawet jeśli jesteś bardzo znudzony i naprawdę gotów wspierać swoją ukochaną 24 godziny na dobę, nie powinieneś tego tak wyraźnie demonstrować, w przeciwnym razie dżentelmen zdecyduje, że po zwycięstwie możesz skoncentrować się na nowych wysokościach I ponadto Gdy tylko odpowiedni kandydat znajdzie się w polu widzenia, natychmiast cię zwolni, aby tak się nie stało, od razu oznaczy twoje granice, a jednocześnie przypomni, że nie jesteś służbą ratunkową, w której możesz się odwrócić ze swoimi skargami i lamentami. I jest jeszcze bardziej nie do przyjęcia, jeśli twój dżentelmen nagle zaczyna przychodzić do ciebie wyłącznie w stanie pijanym, ponieważ wie, że zaakceptujesz go absolutnie każdy.