Który palec nosić pierścień?

Pierścionki to biżuteria, która jest równie popularna zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Prawdopodobnie wszyscy wiedzą, że palec serdeczny prawej ręki jest przeznaczony tylko do pierścionków zaręczynowych i pierścionków zaręczynowych, więc należy pamiętać, że nie można na nim nakładać innych pierścieni. Jeśli chodzi o pozostałe pierścienie, możesz sam zdecydować, a nasze wskazówki podpowiedzą, który pierścień i który palec najlepiej nosić.

Pierścień palca wskazującego

Jeśli chcesz przymierzyć pierścionek palcem wskazującym, zastanów się nad jego parametrami: w końcu eleganckie pierścionki z kamieniem najlepiej wyglądają na takim palcu. Tylko musisz przestrzegać ważnej zasady: jeśli zdecydujesz się umieścić pierścień z kamieniem na indeksie, nie powinieneś nakładać pierścieni z kamieniem na inne palce tej samej ręki. Pierścienie na palcach wskazujących są również najczęściej spotykane u tych fashionistek, którzy lubią nosić kilka pierścieni na jednym ramieniu. I jest zrozumiałe, dlaczego: w końcu konieczne jest rozprowadzenie wszystkich pierścieni w taki sposób, aby były one w harmonii ze sobą, aw tym przypadku nie można pozostawić palca wskazującego bez pierścienia.

Złoty pierścionek ze szmaragdem i diamentami Valtera, 16 490 rub., Złoty pierścionek z żółtymi i białymi diamentami Moskiewska Fabryka Biżuterii, cena na zapytanie

Pierścień na środkowym palcu

Masywny i szeroki pierścień z kamieniem nadaje się na środkowy palec, najlepiej, jeśli jest to wartość rodzinna, ponieważ noszenie takiego pierścienia na tym palcu wzmocni komunikację z przodkami i ochroni przed trudnościami.

Złoty pierścionek w kształcie róży z diamentami Sokołowa, 29 190 rubli,
złoty pierścionek z czerwono-różowym kryształem Pandora, 23 900 rub.

Pierścień na kciuku i małym palcu

Pierścienie na kciuku można zobaczyć częściej u mężczyzn niż u kobiet. Takie męskie pierścienie mają specjalną nazwę „napalok” - jest to pierścień z kamieniem (zarówno sztuczny, jak i naturalny). Ale nie tylko silniejszy seks może nosić taki pierścień, kobieta może również go przymierzyć. W tym przypadku kciuk jest całkiem odpowiedni dla kciuka, który powinien być szeroki i mieć ornament - geometryczne lub etniczne wzory będą dobrze wyglądać.

Srebrny pierścionek Pandora, 8 950 rub.,
srebrny pierścionek z cyrkoniami Światło słoneczne, 3 990 rub.

Zastanawiasz się, który pierścień założyć na mały palec? Gładki, cienki pierścionek bez różnych ozdobnych detali, z maksymalnie jednym małym kamieniem, jest odpowiedni dla tego palca.

Ceramiczny pierścionek ze srebrem i cyrkonią Sokolov, 1600 rub.,
Tous bear ring, [8 700 rub.

] (http://www.tous.com/en/jewelry/rings/anillo-colat-de-titanio-c512675000)

Jak nosić pierścionki

Hitem sezonu jest noszenie kilku pierścieni na jednej ręce. Wybierz tylko te pierścienie, które pasują do siebie. Idealnie pierścionki powinny być wykonane z tego samego metalu i mieć ten sam kolor (ale w tym przypadku możliwe są wyjątki, na przykład, jeśli chcesz stworzyć interesujący obraz, zmieniając pierścienie z żółtego i białego złota).

Konieczne jest również prawidłowe podkreślenie: jeśli nałożysz jeden pierścień z dużym kamieniem, nie obciążaj go dodatkową biżuterią. Same pierścienie muszą być połączone z resztą biżuterii. Na przykład, jeśli użyłeś kilku bransoletek i dużego pierścionka, aby stworzyć swój wizerunek, lepiej wybrać kolczyki o małym rozmiarze, możesz również obejść się bez naszyjnika.

Pierścienie powinny również pasować do twoich ubrań. Na przykład, jeśli wybrałeś duży i zauważalny pierścionek z kamieniem, lepiej wybrać ubrania w zwykłym neutralnym kolorze.

I oczywiście zwróć należytą uwagę na manicure. Zgódź się, że odrapany manicure na palcach w połączeniu ze spektakularnym pierścieniem będzie wyglądał dość brzydko. Wybierając pierścionek z kamieniem, możesz wybrać lakier tego samego koloru co kamień.