7 nieszkodliwych działań, które mogą sprawić ci kłopoty

Jeśli nagle twoje życie zaczęło się kruszyć dosłownie na twoich oczach, nie powinieneś obwiniać innych wokół niego. Na początek pamiętaj, czy robisz wszystko dobrze i czy życzysz komuś krzywdy? W końcu, jak wiadomo, każde twoje działanie (dobre lub złe) może powrócić do ciebie jako bumerang, i to w znacznie większej ilości, niż się spodziewałeś. Powiedzmy, że jeśli regularnie rzucasz w serca budzącej sprzeciw osoby pragnienia poważnych chorób i innych problemów, nie zdziw się, gdy odkryjesz jeszcze poważniejsze problemy.

Życz innym ludziom choroby i kłopoty

Według wszystkich tych życzeń, według ekspertów, istnieje potężna energia zniszczenia, która ostatecznie może doprowadzić do poważnych chorób i innych problemów. Ale to wszystko nie będzie dotyczyło tego, na którego adres wyraziłeś takie życzenia, ale ciebie i twoich bliskich. Dlatego zamiast życzyć wszystkim „najbardziej” najbardziej, lepiej zastanowić się, czy jesteś gotów zapłacić za to, co zostało powiedziane w przypływie gniewu ze względu na swoje zdrowie czy szczęście krewnych i przyjaciół? Nawet jeśli ktoś doprowadził cię do rozpalenia bieli, spróbuj wziąć głęboki wdech i przełączyć się na te przyjemne chwile, które sprawiają ci przyjemność. Trochę praktyki, a nauczysz się, jak spokojnie reagować na żrość innych i nie wyślesz im przerażających słów.

Zakładanie sukni ślubnej (lub udawanie panny młodej), jeśli jeszcze nie zamierzasz się pobrać

Nawet jeśli nie wierzysz w znaki i przesądy, nadal nie powinieneś próbować szczęścia i przymierzać strój ślubny, jeśli nie zamierzasz brać ślubu. W ten sam sposób nie zaleca się udziału w sesjach ślubnych dla dziewcząt, które nie otrzymały jeszcze oferty ślubu. Uważa się, że w tym przypadku „popycha” swoje małżeństwo na czas nieokreślony. Wierzcie lub nie, decydujecie jednak, że jest wiele przypadków, gdy młodzi ludzie, dla zabawy, przymierzania sukien ślubnych i udawania narzeczonych (na przykład w tych samych sesjach zdjęciowych), w końcu się nie pobrali, chociaż byli kandydaci. Początkowy związek nie zmienił się z romantycznego w poważniejszy, w wyniku czego spędzili dni w samotności.

Wyślij komuś przekleństwa

Wiele osób wierzy, że słowa mają magiczne moce, a klątwa wypowiedziana w sercach może „latać” do ciebie, mimowolnie dotykając twoich potomków. Ezoterycy twierdzą, że przeklinając wrogów (lub tych, którzy są po prostu nieprzyjemni dla ciebie w określonej sytuacji), możesz przypadkowo rzucić negatywność swoim bliskim, „zmuszając” kolejne pokolenia do wypracowania karmy. Dlatego staraj się być mądrzejszym i nie rozpraszaj słów (abyś później nie musiał żałować tego, co zrobiłeś).

Odpowiadaj gwałtownie na wieści o czyjejś śmierci

Nie powinieneś entuzjastycznie reagować na wiadomość, że gdzieś zginął twój dziki wróg lub najbardziej znany złoczyńca, ponieważ może to prowadzić do tego, że Wszechświat zapamięta twoje emocje i zacznie wysyłać ci podobne sytuacje z godną pozazdroszczenia regularnością. Podoba ci się Więc weź to. Staraj się być bardziej powściągliwy w emocjach, ponieważ śmierć osoby, bez względu na to, kim był i co by cię nie łączyło, nie jest powodem do radości.

... a także pragnienie śmierci dla kogoś

W przypływie kłótni staraj się nie rozpraszać tak przerażających słów, jak pragnienie śmierci. W przeciwnym razie przeciwnik zwróci ci to samo, ale w znacznie większym rozmiarze. Wszystko to może rozpocząć niezbyt przyjemny proces, gdy psychika przewinie negatywne momenty, przylgnie do tych słów, przyciągnie silną negatywną energię, co z kolei doprowadzi do smutnych konsekwencji. Dlatego bez względu na to, jak chcesz wysłać osobę do piekła, staraj się nie przekraczać linii i nie rzucać takimi frazami. W ten sam sposób, nie rozłączaj się tym, jak bardzo nienawidzisz tej czy innej osoby. Może to negatywnie wpłynąć na twoje samopoczucie i psychikę. Naucz się wybaczać i nie żyj w ciągłym poczuciu nienawiści i urazy.

Interesuje się magią i siłami pozaziemskimi

Od czasów starożytnych ludzi przyciągało wszystko, co było związane z siłami pozaziemskimi i mistycyzmem. Próbowali na własne ryzyko i ryzykować, wykorzystując proste rytuały i spiski, nie zdając sobie sprawy, że swoimi czynami przynoszą katastrofę sobie i swoim bliskim. W końcu magia, nawet „biała”, kiedy źle zarządzana może wyrządzić wiele krzywdy, więc nie powinieneś kusić losu i robić tego, czego nie rozumiesz.

Przypisuj sobie ciężką chorobę lub stratę

Pamiętasz, ile razy przypisywałeś sobie nieistniejące choroby, żeby zostać w domu i nie iść do pracy? Albo powiedzieli szefowi, że stracili ciotkę / wuja / babcię i tak dalej, po prostu wziąć kilka dni wolnego lub nie angażować się w żaden skomplikowany projekt. W rzeczywistości każda osoba ucieka się do takich wymówek przynajmniej raz w życiu, ale zdaniem ekspertów nie jest to tak nieszkodliwe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. W końcu przypisując sobie jedną lub drugą dolegliwość, możesz je kiedyś zdobyć (Wszechświat usłyszy i wyśle ​​ci to, o czym regularnie mówiłeś innym). Czasami los może wysłać ci straszniejszy test siły, więc nie powinieneś próbować w tej czy innej negatywnej sytuacji.