Jak ozdobić torbę: 4 modne sposoby

Wiosną wszyscy chcemy zmiany. Zmiany te często dotyczą naszego wyglądu: chcę zmienić nie tylko fryzurę i manicure, ale także zaktualizować garderobę. Ale co, jeśli nie masz teraz możliwości robienia zakupów? Edition Passion znalazło wyjście z sytuacji i oferuje aktualizację ulubionych rzeczy sprawdzonych przez czas. Na przykład twoja torba. Nie wiesz, jak to zrobić? Damy ci oryginalne pomysły.

Torba pęku kluczy

W 2013 roku Fendi wprowadziła pierwszą kolekcję uroczych futerkowych potworów o nazwie Bag Bugs, które można nosić jako breloczek na torbie. Śliczne futrzane potwory odzwierciedlały różne emocje, na przykład były śpiące, wściekłe lub, przeciwnie, uśmiechnięte. Takie śmieszne breloki zostały wykonane z barwionego futra norek. Warto zauważyć, że dekorowanie torby takimi bibelotami jest nadal aktualne. Na przykład w tym sezonie potrzebne są kulki z futra, lalki lub akcesoria w kształcie kwiatu.

Kolejnym jasnym trendem są miniaturowe torby na monety lub etui na wizytówki, które przyczepiają się do większej torby i działają jak niezwykłe akcesoria. Zwykle takie torebki są małymi kopiami najmodniejszych torebek sezonu.

Żeton Rebeki Minkoff, ok. 4 300 rub., Breloczek w formie wizytownika Sophie Hulme, ok. 18 120 rub.

W tym sezonie istotne jest wyposażenie dodatkowe, takie jak zawieszka do torby. Jeśli chcesz nadać swojej torbie drogi i stylowy wygląd, zatrzymaj się na wisiorku znanej marki lub tej samej marki, co Twoja torba. Nawiasem mówiąc, takie akcesorium może być całkowicie przedstawione przyjacielowi - zmieści się prawie w każdej torbie i zawsze ci przypomni.

Zawieszenie Missmeryzowanie, 2 800 rub., Diane von Furstenberg, 3500 rub.

Naklejki na torby

Anya Hindmarch zaproponowała niezwykłą opcję dekoracji torby z naklejkami. Naklejki w stylu pop-art jako echo mody ulicznej można znaleźć na każdy gust i na każdą torbę. Projektant sugeruje naklejanie własnych inicjałów, pisanie imienia lub wybieranie frazy. Idealnie, jeśli Twoja torba jest gładka i bez zbędnego wystroju, naklejki nie zgubią się na tle i staną się jasnym akcentem. Tylko nie przesadzaj, ponieważ wszystko jest dobre z umiarem, a naklejki na torbie nie powinny wyglądać nie na miejscu i pretensjonalne. Należy pamiętać, że ta opcja dekoracji będzie pasować nie tylko do torby, ale także do portfela. Pokaż swoją wyobraźnię!

Naklejka błyskawiczna, ok. 3680 rub. (http://www.farfetch.com/en/shopping/women/anya-hindmarch--lightning-bolt--item-11336919.aspx?storeid=9359&ffref=lp_pic_27_13), naklejka z napisem, ok. 3680 rub., Naklejka w kształcie tęczy, 10 350 rub. - wszyscy Anya Hindmarch_

Szczotki skórzane

Fascynacja modą w latach 70. zainspirowała projektantów do stworzenia niezwykłych akcesoriów. Jeśli lubisz styl boho-szyk, ale nadal nie zdecydowałeś się kupić torby z frędzlami, ta opcja jest dla Ciebie. Kup skórzaną szczotkę na pęku kluczy i zawieś ją na torbie lub plecaku. Inną opcją jest dekorowanie biegacza torby za pomocą pędzla. Takie akcesorium pomoże umieścić modne akcenty na Twoim zdjęciu i sprawi, że będzie naprawdę stylowy.

Chusteczka na torbie

Wiele osób zna legendarną markę Hermes, która słynie nie tylko z toreb, ale także ze stylowych szalików. Styliści marki oferują przy użyciu szalika do dekoracji torby. Istnieje wiele opcji dekorowania torby szalikiem: możesz po prostu zawiązać ją na uchwycie, na przykład w kształcie łuku, lub improwizować i zrobić z niej uchwyt do torby.

Wszystkie ceny są w momencie pisania.