„Dla mnie zostawił ciężarną żonę, ale straciłem zainteresowanie nim”: prawdziwa historia młodego kochanka

„Ona mnie nie rozumie”

Być może z tym banalnym zwrotem zaczęły się nasze relacje. Historia jest stara jak świat - usiadłem w kawiarni, wysłał mi kelnera z deserem i owocami, a następnie przeniósł się do mojego stolika. Rozmawialiśmy i śmialiśmy się tak bardzo, że natychmiast poczułem sympatię do tego dowcipnego człowieka. Nawiasem mówiąc, nie od razu powiedział, że jest żonaty, a ja nie zauważyłem pierścionka na palcu. Nie wiem, czy to coś zmieniło w naszej historii, ale wtedy wydało mi się, że spotkałem bratnią duszę i dopiero wraz z nią rozpocznie się nowy rozdział w moim życiu. Zaczęło się, ale nie jest tak różowe, jak malowałem w snach.

Spędziliśmy razem dużo czasu, ale nie chciał zostać na noc, aw weekend odmówił wyprowadzenia go z domu. To wtedy zaczęły pojawiać się wątpliwości, że może mój książę nie był wolny? Nie zawracał sobie głowy wymyślaniem wymówek, ale szczerze odpowiedział, że jest żonaty, ale on i jego żona nie mieszkali razem przez długi czas, więc nie mogli uratować swojego związku. „Ale oficjalnie nadal nie jesteś wolny” - próbowałem słabo zaprotestować, ale on mi przerwał - „Ona mnie nie rozumie. Nigdy nie zrozumiałem Między nami jest ogromna przepaść, więc nie można mówić o zjednoczeniu. ” Chciałem wierzyć, że to prawda. W końcu zdarza się, że ludzie, którzy wyszli za mąż w młodym wieku, zdają sobie sprawę, że popełnili błąd, rozwiedli się i odnaleźli szczęście z zupełnie innymi ludźmi. Uspokajałem się i coraz bardziej zakochałem się w tym mężczyźnie. W moich myślach wyobrażałem sobie już nasz ślub, narodziny pierworodnego i szczęśliwą wspólną starość.

Najważniejsze, żeby nie odpoczywać

Cokolwiek mówią obrażone żony, ale małżeństwa nie rozpadają się z powodu kochanek, to nie mężczyźni są zmęczeni codziennymi kłótniami i nieporozumieniami mężczyzn. Zostawiają cię. Nauczyłem się tego wyraźnie od czasu, gdy obroniłem dyplom na wydziale psychologii, dlatego starałem się nie organizować jednego wybranego przesłuchania z nałogiem - ja lub ona. Wydawało mi się, że jeśli uśpię jego czujność i nie będę dręczony pytaniami, zrozumie, że znacznie wygodniej i szybciej się ze mną rozwiedzie. Chociaż powiedział, że nic nie łączy go z tą rodziną, znaczek w jego paszporcie stanowił coś przeciwnego - przynajmniej część wspólnie nabytej własności i wyjaśnienie stosunków.

Trwało to około roku. Nie zmusiłem go do podjęcia decyzji, ale pokazałem, jak bardzo go kocham i jak dobrze będzie ze mną. Nawiasem mówiąc, mój kawaler przestał czekać na lewę, zrelaksował się i wydawał się być absolutnie zadowolony z rozwoju naszych relacji. W ogóle nie pamiętał swojej żony, więc wierzyłem, że tak naprawdę się nie komunikowali, a oficjalny rozwód był tylko kwestią czasu. Czy wtedy czegoś żałowałeś? Tyle że wcześniej go nie spotkał. Ale byłem absolutnie pewien, że mam rację i wcale nie myślałem o zasadach moralnych. I co można o tym pomyśleć, jeśli ludzkie uczucia znikną i nadal będą parą na papierze? Och, jak bardzo się myliłem w tym momencie.

Kobiety w ciąży nie są porzucone?

  • Kochanie, jak ci się podoba ten garnitur? „Wydaje mi się, że idealnie pasuje do twoich oczu, kochanie” - znajomy głos sprawił, że przestraszyłem się i odwróciłem.

Wszystko, co się potem wydarzyło, przypominało scenę z niskobudżetowego melodramatu, a ze zdziwienia byłem nawet zaskoczony. Ukośnie ode mnie stał mój ukochany mężczyzna i pomógł jego towarzyszowi w podjęciu decyzji o zakupie. Stanął do mnie plecami, ale wyraźnie widziałem pierścionek zaręczynowy na jego ramieniu, gdy ostrożnie poprawiał klapy marynarki na swojej kobiecie. Zalotnie wyprostowała grzywkę i opuściła rękę z obrączką na brzuch. Tutaj jestem jeszcze bardziej zdumiony. Jego wybrana, a raczej najwyraźniej jego żona, była w ciąży i, sądząc po jej zaokrąglonych formach, termin był już przyzwoity. Wydaje mi się, że w tym momencie moje serce zostało rozbite na kawałki i zdecydowałem, że za wszelką cenę wycofam go z rodziny. Co z żoną? W tym momencie nawet o niej nie myślałem, dla mnie ważniejsze było zdobycie tego mężczyzny. I o to chodzi. Starając się nie przyciągać uwagi, wyszedłem z centrum handlowego i zacząłem myśleć o planie działania.

Kochamy się, a żona jakoś przeżyje

Nie zrobiłem sceny zazdrości wybranemu, gdy pojawił się u progu mojego domu. Wręcz przeciwnie, otoczył go taką troską i uwagą, której zazdrościłby każdemu człowiekowi. Stopniowo inspirowałem go pomysłem, że naprawdę się z nim kochamy, ale on i jego żona mieli tylko odcinek, który miał się wkrótce skończyć. I w tym momencie nie czułem się winny, przekonując siebie, że biorę swoje, a nie cudzego. Co dokładnie ten mężczyzna był dla mnie przeznaczony, a ten drugi przypadkiem spotkał go po drodze. Najwyraźniej uczucie urazy i chęć posiadania tego, którego pragnę, tak zatopiło mój umysł, że nie mogłem myśleć o niczym innym. Stopniowo zaczął spędzać ze mną więcej czasu, coraz rzadziej wyjeżdżając do domu. Nie wiem, co powiedział tam swojej ciężarnej pani, ale teraz spędziliśmy z nim wieczory i weekendy.

Wszyscy w tym życiu osiedlają się, jak mogą

Nadszedł dzień, w którym dowiedziała się jego żona. Mówiąc dokładniej, prawdopodobnie domyśliła się wcześniej, że jej mąż ma kogoś po swojej stronie. W końcu nie na próżno, że ostatnio praktycznie nie pojawił się w jej domu. Ale z czasem mój człowiek „dojrzał” i złożył wniosek o rozwód i podział majątku. Nie wstydził się, że jego żona ma urodzić: walczył o każdy grosz, weneckie kryształy i obrazy, zapewniając, że wszystko to zarobił swoją pracą, podczas gdy jego żona wydawała pieniądze na jej kaprysy. Absolutnie mnie to nie obchodziło. Nie chciałem brać udziału w tych pojedynkach i wolałem oglądać wszystko z boku. Jego żona absolutnie nie współczuła mi, ponieważ wszyscy w tym życiu są ułożeni tak, jak tylko mogą. Jedyne, co jest nieprzyjemne, to to, że nienarodzone dziecko będzie musiało dorosnąć bez ojca, i nie można go winić za nic, po prostu jego rodzice nagle zdali sobie sprawę, że przestali się kochać.

Nie wiem co teraz z nim zrobić

Podczas gdy mój wybrany dzielił nieruchomości i aktywa finansowe, wyobrażałem sobie, że to wszystko dzieje się nie ze mną, ale z kimś innym. Ale dokładnie do momentu, gdy pojawił się na progu mojego domu z rzeczami i radosnym okrzykiem: „Umiłowani, jestem cały twój!”. Poszedłem: rozwiódł się. Ale w momencie, gdy dostałem to, czego chciałem, nagle zdałem sobie sprawę, że teraz nie wiem, co zrobić z tym „prezentem”. Wydawało mi się, że był inny - bystry, hojny i romantyczny. A potem wyglądało to tak, jakby został zastąpiony - okazało się, że dzięki własnej żmudności mógł doprowadzić nawet tak cierpliwą osobę, jak ja, do białości. A jeśli wcześniej myślałem, że teraz moja żona nie mogła docenić tego „skarbu”, teraz rozumiem, jak nudne było ich życie rodzinne. Każdego dnia coraz trudniej mi wracać do domu: sumienie nie pozwala mu go zdemaskować i nie chcę już z nim być. Uczucia ostygły, jakby ich tam nie było. Prawdopodobnie wcale nie była to miłość, ale sympatia i atrakcja fizyczna. W wolnym czasie zastanawiam się, jak przedstawić go niektórym z moich przyjaciół i „przekazać” jej wodze rządowe. Chociaż rozumiem, że został przeze mnie bez rodziny, ale nie mogę się powstrzymać. Może, przynajmniej pod innymi względami, wszystko u niego będzie dobrze? I bez niego wszystko będzie dobrze, jestem tego pewien.