Jak połączyć kurtkę puchową i buty na wysokim obcasie, aby wyglądać stylowo

Obuwie na obcasie

Wydłużona kurtka puchowa w ciemnych kolorach i czarna skóra na kolanach to najczęstsze elementy garderoby w zimie. Z jednej strony są one podstawowe i wydaje się, że w ich kombinacji nie ma nic trudnego. Z drugiej - tutaj leży prawdziwa modna pułapka. Aby tego uniknąć, rozważ kilka punktów. Po pierwsze, wybierz kurtkę puchową i buty bez zbędnych elementów, ponieważ najczęściej przeciąża obraz, a jeśli nie jest również bardzo wysokiej jakości, znacznie obniży jego koszt. Po drugie, zwróć uwagę na styl puchowej kurtki. Od kilku lat projektanci zalecają porzucenie dopasowanych modeli i rozważenie opcji prostego kroju i oversize. Po trzecie, wybierając buty, pozostaw kostki na stopach na kolanach lub botkach. Buty na środku łydki „przycinają” sylwetkę i skracają nogi, szczególnie jeśli planujesz nosić je z jeansami lub spodniami.

Spinki do włosów

Dla tych, którzy najczęściej wolą nosić sukienki i spódnice, zalecamy zwrócenie uwagi na wysokie buty do kolan, szpilki, które są ważne przez więcej niż jeden sezon. Kurtka puchowa na takie buty powinna być starannie dobierana, ponieważ nie wszyscy będą pasować. Dziewczyny o wysokim wzroście nie mogą bać się zbyt obszernych i długich modeli i grać na kontrastie z masywną górą i powściągliwym dnem. Jeśli jesteś niski, to w pończochach sięgających do kolan wybierz skrócone kurtki lub nie niższe niż kolana. Także z zamszowymi botkami na kolanach świetnie wyglądają kurtki puchowe z metalizowanego materiału. To połączenie jest przykładem modnego połączenia kobiecości i sportowego stylu.

Krótkie botki

Aby stworzyć bardziej swobodny styl, odpowiednie są buty do kostki z grubym niskim obcasem. Ta opcja świetnie wygląda z jeansami i kurtkami puchowymi dowolnej długości i stylu i jest odpowiednia dla tych, którzy wolą trasy spacerowe w życiu codziennym. Jeśli chcesz wizualnie wydłużyć nogi, wybierz rajstopy lub spodnie pasujące do butów. Ta technika sprawdzi się zarówno w przypadku długich kurtek puchowych poniżej kolan, jak i krótkich.