4 czapki, bez których nie możesz się obejść latem

Moda letnia daje dużo miejsca na wyobraźnię, wszyscy chcemy realizować wiele jasnych pomysłów i próbować odważnych zdjęć. W tym nurcie wszelkiego rodzaju ozdoby do włosów, a także czapki, które nadadzą modny wygląd. Tego lata porozmawiamy o czterech najbardziej odpowiednich akcesoriach.

Szalik

Historia szalika sięga kilku stuleci, a dziś nie straciło na znaczeniu. Cienki jedwabny szal jest jednym z najbardziej eleganckich akcesoriów kobiecych. Trudno przecenić jego funkcjonalność i praktyczność; doskonale uzupełnia stylowy letni wygląd. Klasyczna wersja to kwadrat, płótno ma wymiary 90 na 90 cm, a jedwabny szal przywiązany do głowy przekształci każdy strój i doda kobiecości i elegancji obrazowi. Może być stosowany jako bandana lub opaska do włosów - zależy od wybranego obrazu.

Wiele celebrytów lubi korzystać z tego akcesorium w życiu codziennym, w tym aktorka Eva Mendes, supermodelka Alessandra Ambrosio, projektantka Ulyana Sergeenko. Istnieje wiele sposobów zawiązania szalika, a ogromny wybór nadruków pozwala znaleźć dodatek do każdego zdjęcia - biznesowego, romantycznego lub codziennego. Koniecznie obejrzyj nasze warsztaty, w jaki sposób pięknie zawiązać szalik na głowie.

Szalik z kilkoma nadrukami Zara 2 299 rub.,
szalik tropikalny Uterque 7499 rub.

Modna czapka

Wielu projektantów w letnich kolekcjach polegało na sportowym stylu, preferując czapki i czapki z daszkiem. Stylowe gładkie czapki z daszkiem dobrze komponują się z bluzami, t-shirtami i jeansami. Czapki wojskowe w kolorze beżowym i khaki są popularne w tym letnim safari. Zestaw obcisłych dżinsów, koszuli lub bluz i czapki z daszkiem z jasnym reliefowym ornamentem wygląda harmonijnie. Nakrycie głowy idealnie pasuje do obecnego stylu grunge w tym sezonie i jest nadal popularne wśród wszystkich fanów muzyki rap.

Czapka z efektem gradientu Oysho 1399 rub., Biała czapka Valentin Yudashkin dla Amur Tiger Center 1560 rub.

Słomkowy kapelusz

Lekka czapka uratuje przed upałem i oparzeniami słonecznymi na plaży, ochroni przed letnim upałem miasta. Do niedawna zwolennicy kobiecego stylu retro uwielbiali nosić czapki w mieście. W tym sezonie zyskały popularność tkane czapki z małym rondem i szeroką wstążką, które dobrze komponują się z codziennym wyglądem. Taki kapelusz można zobaczyć u wielu fashionistek i blogerów.

Takie akcesorium będzie pasować do obrazu w stylu wiejskim. Jeśli jesteś fanem stylu boho, wybierz Fedorę. Będzie dobrze wyglądać w garniturze spodni. Projektanci aktywnie dekorują czapki z szerokim rondem z różnymi dekorami - wstążkami, frędzlami, frędzlami, dżetów, kamieni i piór. Istotne są również pola asymetryczne.

Czapka Catarzi Matador ok. 3 125 rub., Kapelusz ze wstążką Mango 2499 rub.

Turban głowy

Być może najbardziej kreatywnym i tętniącym życiem letnim dodatkiem jest turban - nakrycie głowy w postaci materiału owiniętego wokół głowy. Chociaż nie wszyscy mają odwagę wypróbować tak odważne orientalne akcesoria, turbany są w tym sezonie modne. Turban często zdobił okładkę Vogue, a teraz sprowadza się do codziennej mody. Takie akcesorium stworzy odważny kobiecy wizerunek, bardzo istotny tego lata i na pewno wyróżni Cię na każdym wydarzeniu.

Turban M Missoni 13 600 rub., Turban Adriana Degreas 13 000 rub.