12 rzeczy do zrobienia przed końcem roku dla każdego znaku zodiaku

Baran

Chwalebnie zacząłeś w zeszłym roku i wydaje się, że masz zamiar wprowadzić kolejne tempo w tym samym tempie. Jednak gwiazdy zdecydowanie zalecają spowolnienie i wydech. I pomimo całego tego zamieszania prawdopodobnie zapomniałeś, że istnieją proste ludzkie radości. Postaraj się przekonać swojego partnera do sparowania jogi lub wspólnej medytacji - to pomoże ci się zrelaksować i przenieść związek na wyższy poziom.

Byk

Przedstawiciele tego znaku są zachęcani do przywołania wszystkich tych, których nieumyślnie obrazili w 2018 r., I proszą ich o wybaczenie. I niech lista będzie imponująca (wszyscy wiedzą, jak Byk może wyrządzić krzywdę, jeśli nagle coś pójdzie nie tak), spróbuj rozwiązać ten problem. Po prostu nie twórz listu zbiorowego i nie wysyłaj go do bazy odbiorców - spróbuj znaleźć podejście do każdej osoby i wybrać słowa specjalne. A w przyszłym roku będziesz szczęśliwy, uwierz mi.

Bliźnięta

Jak nadal nie jesteś popularnym blogerem z milionem subskrybentów? Czas zacząć. Zaleca się, aby spróbować roli pisarza i założyć własnego bloga, stworzyć własną stronę internetową lub promować kanał YouTube. I z kim komunikować się ze światem, jeśli nie dla ciebie? Masz dociekliwy umysł i oryginalną sylabę, więc wszystko potoczy się w najlepszy możliwy sposób.

Rak

Jeśli wakacje w egzotycznych krajach jeszcze nie zabłysną, udaj się do basenu lub odwiedź park wodny z przyjaciółmi lub rodziną. Procedury wodne przyniosą ci korzyść i pomogą przywrócić spokój ducha, który całkowicie zatrząsł się pod koniec roku. Nawiasem mówiąc, jeśli planujesz wycieczkę nad morze na początku przyszłego roku, koniecznie spróbuj surfowania lub nurkowania.

Lew

Zaleca się tym osobom królewskim okazanie hojności i hojności oraz znalezienie czasu dla tego, który naprawdę potrzebuje pomocy. Gwiazdy doradzają, aby spróbować swoich sił w działalności charytatywnej lub wolontariackiej - będziesz zaskoczony, ale te pozornie nie prestiżowe zajęcia sprawią, że będziesz naprawdę szczęśliwy. Być może zrozumiesz, w którym kierunku powinieneś iść.

Panna

Ci perfekcjoniści pracowali niestrudzenie przez cały rok, starając się doprowadzić do perfekcji to, co samo jest idealne. Jednak poza tymi wszystkimi problemami i obawami Panna całkowicie zapomniała o sobie i że czasami nie przeszkadza to przyciągnąć na siebie uwagi i pokazać, że jesteś urokiem. Dlatego przedstawiciele tego znaku są zachęcani do ponownego rozważenia swojej garderoby i zdecydowania o radykalnej zmianie wizerunku. Dlaczego nie

Łuski

Taktyczni przedstawiciele tego znaku umiejętnie unikali sytuacji konfliktowych i starali się nie angażować w intrygi. Jednak pod koniec roku stresu narosło już tyle stresu, że wydaje się, że trochę więcej - i powiesz przestępcom wszystko, co o nich myślisz. Jednocześnie wyzywająco zamknij drzwi przed nimi i idź do nowego roku bez nich. Ale gwiazdy zalecają, aby nie ulegać emocjom i znaleźć siłę, aby wybaczyć wszystkie zniewagi, które spowodowałeś w ubiegłym roku.

Skorpion

Skorpiony starały się zachować dystans i nie pozwalać ludziom (szczególnie nieznanym) zbliżyć się zbyt blisko siebie. Ale warto pamiętać, że czasami nadal trzeba dać upust emocjom i pozwolić sobie zbliżyć się do tego, w którym poczujesz bratnią duszę. Nie bój się komuś zaufać - takie zbliżenie pomoże ci się otworzyć i stać się znacznie szczęśliwszym w nowym roku.

Strzelec

Przedstawiciele tego znaku, jak się wydaje, po prostu nie mogą usiąść w jednym miejscu - są nieustannie przyciągani do odkrywania nowych horyzontów i testowania swojej siły. Ale pamiętasz, że podczas tego wyścigu często psujesz uwagę swoich przyjaciół i krewnych? Gwiazdy zalecają spotkanie i rozmowę z tymi, którzy są ci naprawdę bliscy do końca roku.

Koziorożec

Ktoś, kogo można nazwać prawdziwymi pracoholikami, to przedstawiciele tego znaku. Pracowali bezinteresownie przez cały rok, zapominając o własnych potrzebach i interesach bliskich. Gwiazdy radzą ci zrobić sobie przerwę i odpocząć - pomoże ci to uzupełnić zapasy energii, a jednocześnie pomyśleć o tym, czy naprawdę lubisz robić to, na co wydajesz energię, czy też lepiej jest spróbować w innym miejscu?

Wodnik

AQUARIUS przez cały rok dociekliwie badał świat dookoła, ale ... w zasadzie tylko ten, który był bezpośrednio związany z ich obowiązkami zawodowymi. Resztę czasu woleli siedzieć cicho w domu i myśleć o wieczności. Gwiazdy zalecają, abyś trochę zmienił taktykę i zapisał się na zajęcia sportowe, poszedł do biblioteki lub kontynuował naukę. Uwierzcie mi, w nowym roku na pewno się przyda.

Ryba

Romantyczne Ryby przez cały rok dbały o każdego, ale nie o siebie. Dlatego nadszedł czas, aby pomyśleć o własnych potrzebach, a jednocześnie wyznać ukochanemu swoje uczucia i to, co może cię naprawdę uszczęśliwić. Być może twój partner z przyjemnością Ci sprawi przyjemność, ale po prostu nie wie, od czego powinien zacząć.