Jak wybrać fajny strój kąpielowy według rodzaju figury

Lato już nadeszło i nadal nie udało ci się uporządkować sylwetki? Nie smuć się Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni strój kąpielowy według rodzaju figury, a będziesz wyglądać jak prawdziwa królowa plaży. Jak to zrobić, przeczytaj nasz artykuł.

Twój typ ciała to „gruszka”

Jeśli masz szersze biodra w porównaniu do ramion, to masz typ gruszki, taki sam jak Beyoncé i Jennifer Lopez. Pierwszym priorytetem przy wyborze stroju kąpielowego jest wizualne dostosowanie szerokości bioder i ramion. Do tych celów wystarczy dopasować strój kąpielowy z wkładką pod klatką piersiową. Również model stroju kąpielowego z kantarami i pasami wiązanymi na szyi będzie dla Ciebie dobrą opcją. Dzięki temu rozwiązaniu ramiona stają się szersze, a talia cieńsza.

Kostium kąpielowy Incanto 4999 rub.

Ale należy unikać kąpielówek z elementami dekoracyjnymi, z marszczeniami, spódnicami, a nawet wiązaniami na biodrach - sprawią, że dno będzie cięższe. Chcesz wystrój, kup kinkiet z jasnym nadrukiem lub z aplikacjami. Modele pełne również nie są najlepszym wyborem. Postaw na kontrastujące kolory: stanik powinien być jasny i przyciągać uwagę, a dół powinien być ciemny.

Twój typ kształtu to „trójkąt”

Tutaj wszystko jest proste: szerokie biodra z wąskimi ramionami przypominają trójkąt. Zadanie polega na wizualnej harmonizacji proporcji. Całą uwagę przywiązuje się do góry stroju kąpielowego. Modele z obszernym topem, na przykład z aplikacjami na gorsecie lub z jasnymi nadrukami, są odpowiednie dla Ciebie, a spód powinien być solidny.

Strój kąpielowy Tezenis: kinkiety 799 rubli., Kąpielówki 799 rubli.

Jeśli twoje ramiona są znacznie szersze w porównaniu do bioder, wtedy twój typ jest „odwróconym trójkątem”. Najpewniejszym wyborem jest osobny strój kąpielowy. Szczególną uwagę należy zwrócić na kąpielówki, odpowiednie są dla Ciebie modele w postaci szortów lub z niskim stanem.

Strój kąpielowy Calvin Klein Stroje kąpielowe: kinkiet ok. 5400 rub., Kąpielówki 4300 rub.

Zatrzymaj się na kąpielówkach, które mają spódnicę lub falbany i inne elementy dekoracyjne, jeśli chcesz wizualnie powiększyć biodra. Ten sam efekt dają kąpielówki z nadrukami w groszku, klatce lub kwiatach. W takim przypadku góra powinna być solidna, a spód powinien mieć wzór.

Kostium kąpielowy Springfield, cena na zapytanie

Twój typ klepsydry

Jeśli masz cienką talię z biodrami i ramionami o tej samej szerokości, to jesteś szczęśliwym posiadaczem figury klepsydry. Twoim przewodnikiem w zakresie wyboru strojów kąpielowych jest Scarlett Johansson.

Szczególną uwagę należy zwrócić na klasyczne bikini - z trójkątnym stanikiem i kąpielami w kształcie litery V. Zalecamy zwrócenie uwagi na bogate odcienie zieleni, czerwieni, żółci lub niebieskiego. Jeśli chcesz jednoczęściowego stroju kąpielowego, wybierz model z dodatkowym podparciem biustu, aby figura wyglądała najbardziej atrakcyjnie.

Tajny strój kąpielowy damski, cena na zapytanie

Twój typ kształtu to „prostokąt”

Czy Twoje biodra i ramiona mają praktycznie taką samą szerokość, a twoja talia nie jest tak zauważalna? W tym przypadku jesteś typowym „prostokątem”, takim jak Cameron Diaz. Monokini będzie interesujące, aby spojrzeć na figurę „prostokątną”, ale jednoczęściowy strój kąpielowy bez miseczek jest dla Ciebie przeciwwskazany.

Monokini Guess Beachwear 8 200 rub.

Strój kąpielowy w stylu retro Aqua de Coco: kinkiety 13 500 rubli., Kąpielówki 13 500 rubli.

Porada eksperta

Jeśli potrzebujesz wizualnie dodać objętość z góry, masz do dyspozycji popiersia z dużymi nadrukami, dekoracjami, falbankami lub falbanami i na odwrót - lakoniczny kinkiet prawidłowo zrównoważy górę i dół. Dla właścicieli wąskich bioder radzę zwrócić uwagę na bikini w paski - poziomy pasek sprawi, że biodra będą optycznie szersze. Nie bój się eksperymentów i nie ograniczaj się do jednego kostiumu kąpielowego!

Projektant Incanto Claudia Santoro

Wszystkie ceny są w momencie pisania.

FOTO: znaczki promocyjne