Od detali akcentujących po faktyczny monoluk: jak nosić rzeczy w klatce tej jesieni, aby wyglądać stylowo

Spódnica w kratę

Łączymy elegancki paryski styl z elementami punkowej estetyki promowanymi przez Vivienne Westwood w latach 70. Jeśli dress code pozwala ci go używać! Odważymy się rozcieńczyć monochromatyczny czarny wygląd jasnym detalem - mini spódniczka z wysokim stanem i kolorowym szkockim szkocką kratą jako głównym motywem. Podstawowy czarny golf, obcisłe rajstopy i masywne buty w stylu wojskowym pomogą zrównoważyć bogate odcienie kraciastego druku. Najbardziej zbuntowane akcesoria umrą w postaci modnej torebki bagietki i stylowej czapki.

Plaid suit

Garnitur to nie tylko bezwarunkowy masthead ostatnich sezonów, ale także najpewniejszy sposób na stworzenie monolocka na każdą okazję. Miękkie kontrasty pomogą zachować zasady ściśle biurowego ubioru - nadruk w małej gęsiej łapie lub klasyczny „Prince of Wales” w kolorze szarym. Akcesoria pomogą uzyskać wystarczającą ilość kolorów - niech głównym akcentem obrazu będzie miniaturowa torba o najbardziej nasyconych kolorach: od fuksji po galaktyczny błękit.

Sprawdź płaszcz

Przytulne szlafroki to kolejny powód, aby zakochać się w jesieni w jej nastrojowej pogodzie. Akceptujemy zasady gry tekstur i uzyskujemy wynik w postaci stylowego i praktycznego obrazu. Łączymy wełniane płaszcze z miękką kratką i lekkie bawełniane koszule z szorstkimi skórzanymi teksturami, dodajemy botki na wysokim obcasie i ramiona z pojemną torbą podróżną (cylindryczny model objętościowy) lub kupującym.

Nadal opracowujemy najdokładniejsze modne formuły i wprowadzamy je w życie. Wcześniej rozmawialiśmy o tym, jak nosić białą koszulę, aby nie wyglądać nudno - tutaj jest wybór zdjęć i szczegółowy przewodnik!